lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa biała gładka 240/100/320 1szt
Kod: 51-510
1329 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Biała, gładka torba z uchwytem wykonanym ze skrętnego, wytrzymałego, papierowego sznurka. Szerokość torby wynosi 240 mm, głębokość 100 mm, natomiast wysokość 320 mm. Materiał z jakiego jest wykonana, jest ekologiczny, a jednocześnie wytrzymały (100gr./m2). Torby idealnie nadają się do przewożenia pojemników obiadowych. Cena zawiera jedną sztukę produktu, natomiast w opakowaniu zbiorczym mieści się 250 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Wytrzymałość materiału | 100 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/445 10szt
Torby papierowe z uchem 26x14x30 300szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/360 1szt
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
Ręcznik papierowy biały 2 szt.
REUSE Pojemnik do zgrzewu niedzielony 1000ml W1/620D 40szt
sztuka 0.47 zł brutto
Karton zapiekanka 10x25 500szt
Pojemnik 2222HK (k-25) 50szt
sztuka 0.50 zł brutto
Wieczko białe KDL8 80mm 100szt
Torebka mała Popcorn 200szt
Serwetki dwuwarstwowe zielone 33x33 250 szt
Świeczka cyferka nr 7


























