lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Kod: 51-514-7
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 26x17x33 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 250 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Liczba sztuk w jednym opakowaniu | 250 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
REUSE Pojemnik do sosów 80ml BT 100szt 3450
sztuka 0.07 zł brutto
Serwetki PAPSTAR ażurowe 25cm 100szt 12455
Serwetki dwuwarstwowe zielone 33x33 250 szt
Folia aluminiowa gruba z mikrotłoczeniem 0,8kg 29cm 1szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-802 150ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Pojemnik niedzielony biały Linpac 125szt HP4
sztuka 0.33 zł brutto
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt
Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.33 zł brutto

























