lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Kod: 51-514-22
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 32x26x14 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 250 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wytrzymałość materiału | 70 gr./m² |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 250 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torby papierowe szare 370x150x60 1000szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/445 10szt
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
REUSE Łyżka duża 100szt
Ręczniki ZZ szare 200szt
Kurczak box mały 160x100x60 100szt
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Serwetki jednowarstwowe 33x33 białe 500 szt
Torebka duża Popcorn 200szt
Rolka termiczna 57mm/30m 10szt

























