lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
Kod: 51-502-1
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem skrętnym. Cena brutto za 1szt.
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Brązowa torba papierowa ze skrętnym uchem. Jej szerokość wynosi 180 mm, głębokość 80 mm, natomiast wysokość 225 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Torba przeznaczona jest do pakowania różnego rodzaju produktów. Świetnie nadaje się do pakowania małych rzeczy, takich jak: biżuteria, bielizna, leki i inne. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 250 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy prążkowany |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa zielona jasna 400/180/390 1szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe szare 270x120x50 1000szt TS-1
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Ściereczka Frotte z mikrowłókna 30x30 1szt
REUSE Łyżeczka do herbaty 100szt 45019
REUSE Pojemnik na przekąski Verine 200ml 50szt
sztuka 0.62 zł brutto
Ręcznik papierowy Perfecto 1kg 1rolka 359099
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 12,92 zł
Pudełko na frytki 100g 100szt
Kubek papierowy New Day 250ml 80mm 100szt
sztuka 0.20 zł brutto
Folia aluminiowa 10m 1szt
Rolka cenowa R1 zielona z nadrukiem 1szt

























