lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Kod: 51-513
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Brązowa, prążkowana torba papierowa ze skrętnym uchem. Jej szerokość wynosi 400 mm, głębokość 180 mm, natomiast wysokość 390 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Torba przeznaczona jest do pakowania różnego rodzaju produktów na wynos. Świetnie nadaje się do cateringu. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 100 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy prążkowany |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torby papierowe brązowe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Folia spożywcza 45cmx300m 1szt
Reklamówka na rolce 100szt
Pojemnik zamykany K-25PETC 50szt
sztuka 0.46 zł brutto
12FL Wieczko/FC12/FC24mlecznomat 50szt
Torba eko 14L Odjechane wiewiórki 1szt
Obrus foliowy biały 120x150 1szt
Serwetki trójwarstwowe szare 33x33 20 szt

























