lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Kod: 51-518
4 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Cena brutto za opakowanie (50 toreb)
Opis
Torby papierowe PAPSTAR z płaskim uchem
Ekologiczna torba papierowa wykonana z brązowego papieru pakowego, z płaskim uchem. Produkt jest głęboki na 17 cm, szeroki na 26 cm, natomiast wysoki na 25 cm. Wytrzymałość materiału wynosi 70 gr./m2. Torba świetnie sprawdza się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych, jest bardzo trwała, wytrzymała oraz ekologiczna. Cena dotyczy 50 sztuk, zapakowanych w jedno opakowanie. W kartonie zbiorczym mieści się 8 takich opakowań.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wytrzymałość materiału | 70 gr./m² |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 8 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/340 1szt
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torby papierowe szare 0,25kg nr2 10kg
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
Pojemnik papierowy biały na zupę 375ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.36 zł brutto
Rolka termiczna 57mm/20m 10szt
REUSE Słomki Bubble Tea czarne 12/200 200szt
Rękawice nitrylowe M bezpudrowe niebieskie 100szt
REUSE Pojemnik na sos 7080C 80ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pojemnik prostokątny KP-823 2000ml 50szt
sztuka 0.76 zł brutto
Wieczko do pojemnika K715 i K713 100szt
Kubek papierowy z nadrukiem 250ml 80mm KR 100szt
sztuka 0.15 zł brutto



























