lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
Kod: 51-514-4
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 200 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 32x16x34 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 200 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Biały |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 200 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (200 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
Torby papierowe brązowe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torba papierowa biała gładka 240/100/320 1szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/360 1szt
Torby papierowe szare 370x150x60 1000szt
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torba eko 24L Piknik Relax 1szt
Torba eko 24L Piknik Rower 1szt
Serwetki dwuwarstwowe pomarańczowe 33x33 250 szt
REUSE Widelce transparentne PAPSTAR 50szt 45727
Torebki HDPE 18/4/42 1000szt
REUSE Łyżki transparentne PAPSTAR 50szt 45730
REUSE Łyżeczka do herbaty 100szt 45019
Torba eko 24L Animals Pies i Kot 1szt

























