lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 26x14x30 300szt
Kod: 51-514-2
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 300 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 26x14x30 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 300 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 300 szt. |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (300 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Serwetki dwuwarstwowe szampan 33x33 250 szt
Worki 120l LD czarne SIP 25 szt
Pojemnik ALI 41C 50szt
sztuka 0.83 zł brutto
Serwetki dwuwarstwowe niebieskie 33x33 250 szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 375ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.43 zł brutto
Torebka Kebab KB-F 15x16 200szt Kiel
Papier gazetowy 30x40cm 5kg
REUSE Łyżka duża 100szt

























