Filtruj

Rękawice lateksowe

Obecnie jednorazowe rękawice lateksowe są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach oraz dziedzinach. To niezbędny element podczas wykonywania czynności, w których liczy się zachowanie higieny na najwyższym poziomie. Są często wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych i lekarskich. To dobre rozwiązanie również podczas domowych zajęć – sprzątania i prac ogrodowych. Ich kolejnym atutem jest to, że skutecznie chronią dłonie nie tylko przed wszelkimi zabrudzeniami, ale również przed mikroorganizmami takimi jak bakterie, wirusy oraz grzyby. Te atuty sprawiają, że idealnie sprawdzają się jako rękawice diagnostyczne czy też medyczne – są one niezbędne w każdym gabinecie.

11 produktów.

Szerokie zastosowanie rękawic lateksowych

Chronią delikatną skórę dłoni przed podrażnieniami spowodowanymi korzystaniem z silnym środków czyszczących. W naszej opinii rękawice lateksowe to nieodłączny atrybut każdej perfekcyjnej pani domu, która chce zachować swój dom w nienagannej czystości, a jednocześnie dba o piękny wygląd dłoni.

Rękawice lateksowe dobrze jest również posiadać w swojej domowej apteczce – to pewność, że podczas nakładania opatrunku żadne bakterie nie przenikną do wnętrza organizmu. Oferowany przez nas produkt ma szerokie zastosowanie i warto mieć go zawsze pod ręką na nieoczekiwane sytuacje. To doskonałe zabezpieczenie przed wirusami i innymi pasożytami, które są widoczne jedynie pod mikroskopem.

Rękawice lateksowe – praktyczne i niezawodne w każdej sytuacji

Nasze rękawice zapewniają bezpieczeństwo podczas sprzątania i prac ogrodowych. Chronią skórę rąk, która jest bardzo delikatna. Działanie detergentów ma za zadanie wyeliminować wszelkie bakterie i dokładnie wyczyścić daną powierzchnię, jednak bez odpowiedniego zabezpieczenia, silnie działające substancje dostają się również do naszych dłoni, które po sprzątaniu stają się suche i popękane. Wybór naszych produktów skutecznie ochroni skórę przed tymi konsekwencjami.