Pojemniki na sosy - wysokiej jakości pojemniki do sosów

Prowadzisz firmę cateringową? A może samodzielnie przygotowujesz sobie jedzenie do pracy? W obu tych przypadkach z pewnością przydadzą Ci się jednorazowe pojemniki na sosy.

Pozwalają one przechowywać i przewozić sos w wygodny i bezpieczny sposób. Dzięki pojemnikom na sosy można zmieszać jedzenie z sosem tuż przed posiłkiem, co wpłynie bardzo pozytywnie na walory smakowe jedzenia.

Pojemniki na sosy są niezbędnym elementem wyposażenia firm cateringowych. Jednocześnie przydadzą się też każdej osobie, która robi regularnie posiłki do pracy, na uczelnie, czy też do szkoły. Zwłaszcza że oferujemy pojemniki na sos zarówno w mniejszych, jak i większych ilościach.

62 produktów.

Nie tylko pojemniki na sosy

Warto zauważyć, że w ofercie naszej firmy znajdziesz nie tylko pojemniki na sosy. Są tu również wszystkie inne pojemniki, które są niezbędne do tego, żeby przygotować jedzenie np. do pracy.

Nasza oferta jest skierowana również do firm cateringowych, czy też lokali gastronomicznych. Jesteśmy w stanie zaopatrywać regularnie firmy, w większe zamówienia zarówno jeżeli chodzi o pojemniki na sosy, jak i inne opakowania na wynos.

Wygodne i praktyczne pojemniki na sosy

Pojemniki na sosy są niezbędne w niemal każdym lokalu gastronomicznym, który oferuje dania na wynos lub dowóz. Okrągłe pojemniczki z wieczkami idealnie zabezpieczą płynną zawartość podczas transportu. Ogromny wybór rozmiarów, kształtów i pojemności zapewni odpowiedni wybór pojemników do swojej restauracji.

Zamykane pojemniki o wysokiej przezroczystości są nie tylko doskonałe ze względu na bezpieczeństwo transportu, ale zdecydowanie ułatwiają wybór odpowiedniego sosu – czy to w lokalu przez pracowników, czy klientów w domowym zaciszu. Dzięki bezbarwnemu opakowaniu od razu widać jaki sos znajduje się wewnątrz. Jest to szczególnie przydatne, gdy klient zamawia kilka sosów lub gdy w lokalu zawczasu pakuje się sosy do pojemników. Chroni to przed popełnieniem pomyłki przy wydawaniu sosów i ewidentnie przyspiesza pracę.

Pojemniki na sosy dla firm cateringowych i imprezy firmowe

Jednorazowe pojemniki na sosy o niezwykle estetycznym i eleganckim wyglądzie doskonale sprawdzą się podczas imprez firmowych lub przy obsłudze innych przyjęć. Przezroczyste opakowania o różnych, również designerskich kształtach pięknie zaprezentują sosy i ułatwią korzystanie z nich przez uczestników imprez. Niewielkie pojemniki i miseczki można wykorzystać także do ekspozycji przekąsek.

Pojemniki na sosy także dla indywidualnych klientów

Wygodne i tanie pojemniki na sosy sprawdzą się również do przygotowywania posiłków w domu i zabieranie ich do pracy lub w podróż. Wiele potraw, na przykład sałatki, które od razu po przyrządzeniu polejemy sosem mogą stracić na wyglądzie, apetyczności i co najgorsze – smaku. Niektóre dania warto polać sosem dopiero przed zjedzeniem, dlatego polecamy niewielkie i ekonomiczne pojemniki na sosy z zamykanymi pokrywkami, chroniącymi przed wylaniem zawartości. Przezroczyste opakowania sprawdzą się również przy przechowywaniu sosów w lodówce lub podczas serwowania ich podczas grilla lub innych imprez w ogrodzie.

Wygodne zastosowanie i ekonomia zakupów

Pojemniki na sosy wykonane są z przezroczystego polipropylenu, który posiada wszystkie niezbędne atesty pozwalające na ich bezpieczny kontakt z żywnością. Pakowane są z reguły po 50 lub 100 sztuk, dzięki czemu możemy zaoferować niską, hurtową cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pojemników na sosy oraz innych opakowań niezbędnych w każdym lokalu gastronomicznym.