lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik do sosów 80ml BT 100szt 3450
Kod: 60-179-1
438 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 sztuk. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,40zł brutto.
Opis
Pojemnik do sosów
Pojemnik do sosów o pojemności 80ml. Wykonany z bardzo wytrzymałego, bezbarwnego polipropylenu. Świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych, w których jedzenie pakowane jest na wynos. Produkt posiada atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 100 sztuk produktu, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 20 opakowań.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica | 6,6 cm |
| Wysokość | 3,9 cm |
| Pojemność | 80 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Mrożenie | Tak, do -8ºC |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 100 szt. (2000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieSosy
-
KolorTransparentny
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Pojemnik SLV370FB z widelcem 370ml 400szt
sztuka 0.70 zł brutto
Pojemnik papierowy biały Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
Pucharek PR-250ml 100szt 9194
sztuka 0.13 zł brutto
Lunch Box Mini 110x90x55 100szt 1059852
Kurczak box mały 160x100x60 100szt
Pojemnik papierowy biały na zupę 500ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.39 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7050C 50ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Wieczko Pulpa do miski okrągłej 650ml Ø160mm 50szt
Papierowe pudełko z okienkiem 220x90x50 100szt
sztuka 1.31 zł brutto
Pojemnik na sos Pulpa 100ml 100szt
Miska kwadratowa Pulpa 470ml 50szt
Dekiel do papierowego pojemnika kraft na zupę Ø97mm 25szt KR
Lunch Box z zamknięciem 200x140x50 100szt 1059877
Pojemnik na sos K-715 50ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Pojemnik okrągły 8001C 350ml 50szt
sztuka 0.19 zł brutto
Przykrywka do pojemnika K-338 50szt
Worki 160l LD czarne/czerwone SIP 10 szt
Worki 120l Paclan Eko Line z taśmą 70x100 10szt
Pojemnik zamykany 2080PETC 45162 50szt
sztuka 1.12 zł brutto
REUSE Flaczarka 350ml do zgrzewu D-5350RC 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
Zmywak Profilowany Perfecto 2szt
REUSE Pojemnik do sosów 50ml BT 100szt 3452
sztuka 0.07 zł brutto
Łopatki drewniane do lodów KR 79mm 500szt 28097
Wieczko do kubka (dst 100)- F-100 300 ml (100 szt)


























