Filtruj

Reklamówki na rolce

Torebki foliowe stanowią bez wątpienia jedną z najwygodniejszych form pakowania produktów. Bez względu na to, co planujesz spakować, z całą pewnością możesz wykorzystać do tego reklamówkę. Są one niezwykle popularne zarówno w dużych hipermarketach, małych sklepikach osiedlowych, jak i w domach.

W sklepach docenia je każdy klient, zwłaszcza w sklepach samoobsługowych. Dlatego warto dać klientom łatwy dostęp do reklamówek na rolce — powinny być zawsze pod ręką w pobliżu produktów, które się wkłada do takich torebek.

W domach natomiast reklamówki na rolce spełniają znacznie więcej zadań. Ich wykorzystanie nie ogranicza się do pakowania jedzenia. Często wykorzystuje się je np. do chowania różnych rzeczy. Reklamówki chronią je np. przed kurzem, ograniczają dotarcie różnych szkodników. Dlatego warto mieć pod ręką reklamówki na rolce, ponieważ przydadzą się one w każdym domu.

5 produktów.

Reklamówki na rolce - wysoka jakość, za niewysoką cenę

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości reklamówki na rolce. Są one bardzo dobrym wyborem, ponieważ zajmują niewiele miejsca, a przy tym są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Ceny reklamówek w naszym sklepie są bardzo konkurencyjne i nie przekraczają pół grosza za sztukę. A przy tym nasze reklamówki cechują się bardzo wysoką wytrzymałością. Wbrew pozorom jest to bardzo istotne, ponieważ niektóre reklamówki z sieciówek rwą się bardzo szybko. Przez co przechowywanie w nich np. jedzenia w zamrażarce, albo branie w nich jedzenia do pracy lub na uczelnie nie jest dobrym pomysłem.

Jeżeli szukasz dobrych reklamówek na rolce za rozsądne pieniądze, to wybierz produkty z naszej oferty. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że kupujesz dobre jakościowo produkty, które będą spełniać swoje zadanie.

Praktyczne i wytrzymałe reklamówki na rolce

Bardzo ekonomiczne i jednocześnie praktyczne reklamówki na rolce sprawdzą się w każdej branży. Najczęściej spotykane są do pakowania warzyw i owoców, a także innych produktów sypkich, takich jak wyroby cukiernicze, orzechy czy cukierki sprzedawane na wagę. Idealnie sprawdzą się także do pakowania pieczywa, ponieważ posiadają wszystkie niezbędne atesty pozwalające na ich bezpośredni kontakt z żywnością.

W naszej ofercie posiadamy reklamówki na rolce z wygodnymi uszami lub bez uchwytów. Reklamówki wykonane z folii HDPE są wytrzymałe i odporne na rozerwania. Jedna torebka jest w stanie wytrzymać ciężar do 5 kg, co pozwala na zapakowanie jej do pełna. 

Idealne do pakowania produktów na wagę

Reklamówki na rolce są całkowicie przezroczyste przez co są bardzo często używane w sklepach samoobsługowych. Dzięki temu od razu widać zawartość i przy kasowaniu towaru sprzedawca nie musi zaglądać do środka reklamówki, aby sprawdzić zawartość.