Filtruj

Naczynia z otrąb

Naczynia z otrąb to w pełni ekologiczne, kompostowalne produkty, produkowane z naturalnych materiałów. Korzystając z jadalnych naczyń, nie tylko oszczędzamy czas, który musielibyśmy poświęcić na zmywanie, ale również dbamy o środowisko, nie zanieczyszczając je jednorazowymi talerzami wykonanymi ze szkodliwych dla natury materiałów.

3 produktów.

Naczynia z otrąb – mnóstwo korzyści

Naczynia z otrąb posiadają wiele właściwości, dzięki którym świetnie sprawdzają się w lokalach gastronomicznych:

  •        Nadają się do serwowania dań zimnych oraz gorących;
  •        Nie rozmiękają pod wpływem substancji oleistych;
  •        Są wytrzymałe oraz stabilne;
  •        Czas ich rozkładu wynosi tylko 30 dni;
  •        Można ich używać w piekarnikach oraz kuchenkach mikrofalowych;
  •        Zostały wykonane tylko i wyłącznie z materiału jadalnego, przez co mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością;
  •        Można je zutylizować w kompostowniku, a nawet zjeść
  •        Odpowiednio utrzymuje temperaturę dania

Jednorazowe naczynia z otrąb to idealna alternatywa dla produktów wykonanych z papieru lub tworzyw sztucznych, które są szkodliwe dla środowiska. Proces produkcji naczyń z otrąb nie wymaga również dużej ilości wody oraz stosowania związków chemicznych.

Naczynia z otrąb – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Ze względu na rosnącą świadomość ekologiczną, coraz więcej firm stara się zamieniać dawne przyzwyczajenia, na nowoczesne rozwiązania, w trosce o środowisko. Naczynia z otrąb to idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, w których nie obojętne są losy naszej planety. Ponadto, restauracje stosujące ekologiczne rozwiązania, zyskują coraz większą sławę, dlatego warto zastanowić się nad tak ogromną zmianą. Naczynia z otrąb oprócz tego, że są biodegradowalne, posiadają szereg innych korzyści, dzięki czemu coraz częściej pojawiają się na stołach w barach, restauracjach, a nawet w domach.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego rodzaju naczynia z otrąb oraz biodegradowalne sztućce, które wpasowują się nie tylko pod względem ekologicznym, ale również trwałości materiału oraz eleganckiego designu.