Ekologiczne opakowania jednorazowe idealnie sprawdzą się w każdym punkcie gastronomicznym, na piknikach, grillach i domowych lub firmowych imprezach. Nasze opakowania są wygodne w użyciu, wytrzymałe i stylowe. Wszystkie pojemniki i sztućce posiadają odpowiednie certyfikaty pozwalające na ich kontakt z jedzeniem.

167 produktów.

Opakowania ekologiczne 167 produktów

W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór talerzyków i misek z ekologicznych surowców, drewniane sztućce, serwetki, papierowe słomki i efektowne ozdoby stołu. Polecamy szczególnie opakowania wykonane z trzciny cukrowej, papieru oraz otrąb pszennych, które pozwolą nie tylko wygodnie zjeść posiłek, ale także zapewnią ciekawe serwowanie dań.

Ekologiczne opakowania jednorazowe w najlepszych cenach

Ekologia ma ogromne znaczenie dla dobra naszej planety, dlatego warto wybierać ekologiczne produkty, szczególnie te do użycia jednorazowego. W naszym sklepie internetowym posiadamy ogromny wybór produktów wykonanych z surowców nadających się do kompostowania i recyklingu, które powstały bez szkody dla środowiska naturalnego.

Materiały, które zostały wykorzystane do produkcji to między innymi papier, drewno, pulpa trzciny cukrowej, otręby pszenne oraz plastiku PLA.

Jednorazowe talerze i sztućce stworzone z myślą o środowisku

Bardzo często użycie jednorazowych talerzyków i sztućców wymusza na nas miejsce spożywania posiłków oraz serwowanie potraw na dowóz. Dzięki zastosowaniu ekologicznych surowców nie musimy już martwić się o środowisko naturalne. Polecamy wytrzymałe i wygodne w użyciu talerzyki, pojemniki oraz miski, które idealnie sprawdzą się na szybki posiłek i dodatkowo nie zanieczyszczą planety. Wiele z nich nadaje się do kompostowania oraz recyklingu. Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem są również pojemniki dzielone do zgrzewarki, które idealnie nadają się do serwowania dań na dowóz.

Dekoracje stołu w ekologicznej odsłonie

Stylowe i piękne serwetki są nie tylko praktycznym elementem dekoracji, ale doskonale sprawdzą się też do ochrony ubrań przed ubrudzeniem oraz wytarciem ust po posiłku. Są niezbędne zarówno podczas eleganckiej kolacji, jak również plenerowego grilla.

Warto zwrócić też uwagę na kolorowe, papierowe słomki, które są idealnym zamiennikiem ich plastikowych odpowiedników. Są wytrzymałe i mimo wykonania z papieru nie rozmiękają w napojach. Dodatkowo są bardzo ozdobne i staną się dekoracją każdego drinka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych, jednorazowych produktów, które dostępne są w hurtowych cenach już od minimalnych ilości.