Filtruj

Papier pakowy, papier półpergaminowy

Papier pakowy doskonale sprawdzi się podczas przechowywania i transportu różnego rodzaju przedmiotów. Jego szerokie zastosowanie pozwala na ochronę powierzchni szklanych, plastikowych i płóciennych. Długa rolka pozwala na swobodne cięcie i wykorzystanie ilości adekwatnej do powierzchni pakowanych produktów. Odznacza się wysoką wydajnością i trwałością. Dostępny w naszej ofercie papier pakowy charakteryzuje się wysokiej jakości materiałem, z którego został wykonany. Wykorzystane do jego produkcji surowce nadają mu dosyć elastyczną formułę, dzięki której przystosowuje się on do kształtu chronionych powierzchni. Po zużyciu może ulec recyklingowi.

9 produktów.

Papier pakowy

Zaletą produktu jest także jego wygląd – neutralny odcień jasnobrązowy sprawia, że nadana przesyłka wygląda estetycznie, a dodatkowo jest chroniona przed ewentualnymi zabrudzeniami. Papier pakowy można również wykorzystać w przechowywaniu żywności – wędlin i serów, a także owoców, warzyw i ryb. Jego struktura zapewnia dobrą ochronę osłoniętych nim przedmiotów przed zabrudzeniem. Oprócz wykorzystania w przesyłkach, nasz papier sprawdzi się także podczas przeprowadzanych remontów – można okryć nim podłogi i meble. Skutecznie chroni przed zabrudzeniami z farby, kleju czy sylikonu, a także zabezpiecza powierzchnię przed osadzaniem się kurzu.

Papier półpergaminowy

Papier półpergaminowy odznacza się delikatną strukturą, dzięki czemu dobrze chroni powierzchnie porcelanowe oraz ceramiczne. Może być stosowany jako uzupełnienie zabezpieczeń podczas przenoszenia lub przesyłki produktów. Jest lekki, a przy tym wytrzymały.

Może być wykorzystany w gastronomii – papier półpergaminowy jest delikatny, dlatego dobrze nadaje się do owijania żywności i wyrobów cukierniczych. Ma estetyczny, biały kolor, dzięki czemu można zapakować w niego również prezenty. Dobrze przechowuje się w nim szklane przedmioty. Jego cienka struktura zapewnia półprzezroczystość, dlatego może również posłużyć do przerysowywania ilustracji.

Przeznaczony głównie do druku papier gazetowy jest również wykorzystywany w przemyśle spożywczym – często służy jako wypełnienie pustych powierzchni podczas transportu towaru. Wyściełana się nim również podstawy skrzynek i pojemników, by uniknąć zabrudzeń po owocach czy rybach. Ma szerokie zastosowanie. Jest trwały, odporny na przedzieranie, a przy tym ma dosyć elastyczną formę.