Filtruj

Taśmy PP, Taśmy pakowe, Taśmy do bandowania

Współpracujemy z właścicielami firm i osobami prywatnymi – z naszych produktów na co dzień korzystają pracownicy firm, sklepów, rolnicy i domownicy. U nas zaopatrzysz się w naczynia jednokrotnego użytku, opakowania termiczne, siatki, torby papierowe, reklamówki, taśmy PP, taśmy klejące, worki na śmieci, papier i wiele innych. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, aby dopasować ją do oczekiwań naszych klientów – ich zadowolenie jest naszym priorytetem. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – zakupy u nas to dobry wybór! Warto nam zaufać.

16 produktów.

Praktyczne taśmy PP

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy z przyjemnością pomogą Ci zrobić zakupy. Chętnie doradzimy w wyborze towarów – wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązania dopasowane do naszych możliwości i Twoich oczekiwań. Udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat interesujących Cię towarów, a w razie potrzeby, specjalnie dla Ciebie domówimy produkty, których zabrakło w naszej stałej ofercie. Nasz asortyment zmienia się tak, aby idealnie wbić się w obowiązujące trendy i zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Odbieramy telefony i odpisujemy na e-maile – sam się o tym przekonaj!

Taśma PP dobrej jakości w jeszcze lepszej cenie

W naszej ofercie dostępne są między innymi taśmy PP, które służą do bandowania ładunków i ścisłego opinania produktów na specjalnych paletach. Taśm tego typu można używać automatycznie lub ręcznie przy użyciu spinek metalowych lub drucianych. Idealnie sprawdzają się podczas transportu, ponieważ opinają towar tak, aby w żadnym wypadku nie uległ zniszczeniu. Dzięki temu, bezpieczeństwo przewożonych produktów jest o wiele większe, co potrafią docenić rzesze zadowolonych klientów.

Taśmy PP znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle budowlanym, spożywczym, a także poligraficznym. Pracownicy tych sektorów korzystają z nich na co dzień! Oferowany przez nas asortyment dostępny jest różnych wariantach wytrzymałości i szerokości, dzięki czemu klienci mogą dopasować go do swoich potrzeb.