Serwetki papierowe kolorowe jako alternatywa dla serwetek klastycznych

Często o sukcesie firmy decydują detale, to detale pozwalają wyróżnić się na rynku. Natomiast bycie innym niż konkurencja to pierwszy krok do zdobycia uwagi klientów i sprawienia, żeby wybrali właśnie Ciebie. Jeżeli prowadzisz restaurację, bar, albo inny lokal gastronomiczny, to koniecznie sprawdź serwetki kolorowe dostępne w ofercie naszej firmy.

Są one świetną alternatywą dla klasycznych, białych serwetek. Serwetki kolorowe pozwalają odróżnić się od konkurencji i nadać żywszą atmosferę w lokalu. Warto zauważyć, że serwetki kolorowe dostępne w ofercie naszej firmy są tak samo dobrze wykonane, jak serwetki białe. Nie brudzą one rąk, nie farbują, korzystanie z nich jest tak samo bezpieczne i komfortowe.

W naszej ofercie znajdziesz serwetki kolorowe w różnych kolorach i wariantach. Możesz wybrać takie wersje kolorystyczne, jakie odpowiadają potrzebom twojej restauracji lub lokalu gastronomicznego.

74 produktów.

Kolorowe serwetki do ozdoby

Serwetki są jednocześnie praktyczne i dekoracyjne. Ogromny wybór kolorów zapewni najlepsze dopasowanie – zarówno do zastawy stołowej, tematyki imprezy czy wystroju pomieszczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą kolory serwetek i tworzyć ciekawe kompozycje. Serwetki znajdujące się na stole są efektowną ozdobą, której nie powinno zabraknąć podczas przyjmowania gości.

Serwetki składane i pojedyncze

W naszym sklepie internetowym posiadamy serwetki pojedyncze, idealne do ułożenia w serwetnikach, a także duże serwetki składane na 4. Pojedyncze są idealne, jeśli chcemy położyć na stół dodatkowe serwetki, które z pewnością się przydadzą. Polecamy serwetki ząbkowane, które dodadzą jeszcze więcej uroku.

Serwetki o większym rozmiarze, te składane na pół warto położyć przy każdym talerzu. Możemy położyć ją na płasko, na przykład pod sztućce lub stworzyć z nich ciekawą formę – rożek, kwiat czy kieszonkę.

Serwetki typu kangurek

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą w serwetkach schludnie umieścić sztućce polecamy sprawdzone serwetki typu kangurek. Posiadają gotową kieszonkę do umieszczenia wszystkich sztućców stołowych. Dzięki czemu mamy pewność, że stół będzie wyglądał estetycznie. Dodatkowo, serwetki te są dostępne w bardzo wielu kolorach, co pozwala dopasować je na przykład do koloru obrusu. Po wyjęciu sztućców gość może rozłożyć serwetkę i użyć ją do wytarcia ust czy rąk.

Stylowe i ekonomicznego

Serwetki dostępne w naszym sklepie są wykonane z papieru lub jego pochodnych: celulozy oraz bibułki. Dzięki temu mamy pewność, że pochodzą z odnawialnych surowców. Co więcej ich niska cena sprawia, że coraz chętniej wykorzystujemy je do ozdoby stołu czy stolika kawowego. Pakowane w ekonomiczne zestawy od 50 do nawet 400 sztuk, dzięki czemu ich cena jest niezwykle korzystna.