Filtruj

Folia Stretch

Folia stretch jest sprawdzonym materiałem zabezpieczającym nie tylko duże ładunki paletowe, ale także mniejsze przesyłki i pakunki. Połączenie wytrzymałości, lekkości i łatwego użycia, sprawia że jest ona elementem niezbędnym praktycznie w każdej firmie. Dbamy o to, by sprzedawany przez nas towar pochodził od najlepszych producentów, o sprawdzonej renomie i gwarantujących najwyższą jakość produktów. Folia stretch to specjalistyczna odmiana, która charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości. Jej gruba powłoka to gwarancja dobrego przechowywania produktów. Jest odporna na różnego typu zadrapania i przebicia, dzięki czemu znajdujące się pod nią materiały są odpowiednio chronione. Jest szczególnie często wykorzystywana podczas transportu dużych ilości ładunków. Dysponujemy dwoma wariantami kolorystycznymi – czarnym oraz przezroczystym. Oba modele odznaczają się wysoką trwałością i elastycznością.

9 produktów.

Wysokiej jakości folia stretch do pakowania i zabezpieczenia towaru

Folia stretch, dostępna w naszym sklepie, charakteryzuje się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia. Folia do pakowania jest wysoce rozciągliwa, dzięki czemu można nią szczelnie owinąć cały towar, niezależnie do jego wielkości. Dysponujemy różnymi wymiarami, dzięki czemu istnieje możliwość indywidualnego dobrania długości do pakowanych produktów.

W naszej ofercie znajdziesz folię stretch mini i modele z praktyczną rączką. Jej szerokość to 10 cm. Ten rodzaj folii stretch ręcznej jest szczególnie przydatny podczas owijania długich produktów. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi proces pakowania przebiega szybciej. Wbudowana rączka dodatkowo chroni dłonie przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Folie stretch – duży wybór

W naszej ofercie jest duży wybór folii stretch. Oprócz folii stretch mini znajdziesz też folię stretch maszynową. Strecz maszynowy dostępny jest w większych rozmiarach. Model o szerokości 50 cm sprawdzi się podczas pakowania o wiele większych produktów, np. całych palet. Szczelnie owinięta chroni przewożone produkty przed działaniem niekorzystnych czynników takich jak – deszcz, wilgoć i zadrapania podczas przewozu i rozładunku. Jej waga to tylko 2,5 kg. Nasz towar zapewnia komfortowe zawijanie bez dużego wysiłku. Folia stretch charakteryzuje się dużą rozciągliwością, co zapewnia ochronę całej powierzchni owiniętych produktów. Ponadto jest wysoce odporna na wszelkiego rodzaju przebicia i pękania.

Dostępna w naszej ofercie znajduje się nie tylko folia stretch czarna, ale również folia transparentna. Niezależnie od tego, czy wybierzesz stretch czarny, czy też folię transparentną, to zyskujesz pewność dostarczenia towaru w nienaruszonym stanie. Folia transparentna gwarantuje wysoką wytrzymałość i widoczność pakowanych w nią produktów. Dzięki niej transport produktów przebiega sprawnie, a otoczone folią towary nie przyklejają się do siebie, dzięki czemu żaden z przewożonych towarów nie ulegnie zniszczeniu. Chroni każdy brzeg otoczonych nią produktów. Szybko się aplikuje, a dobre naciągniecie gwarantuje wysoką przyczepność i solidną ochronę.