RĘKAWICE 47 produktów

NASZE RĘKAWICE KAŻDEMU NA RĘKĘ!! 
W sklepie opakowanianawynos.pl można znaleźć nie tylko bogatą ofertę opakowań jednorazowych. Od wielu lat zajmujemy się również sprzedażą rękawic jednorazowych, co pozwoliło nam na wypracowanie atrakcyjnych cen również w tym segmencie naszego asortymentu.

Rękawice lateksowe dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty cenionych w tej branży marek. Do Państwa dyspozycji oddajemy rękawice lateksowe pudrowane oraz bezpudrowe. Rękawice lateksowe sprawdzają się idealnie jako rękawice diagnostyczne czy też rękawice medyczne i są niezbędne w każdym gabinecie. Świetnie służą także pomocną dłonią w każdym gospodarstwie domowym.

Rękawice nitrylowe są dosknałym rozwiązaniem dla osób uczulonych na lateks. Są nieco mniej elastyczne, niż ich lateksowe odpowiedniki, ale nie ustępują im w wytrzymałości. Przy wyborze rękawic nitrylowych warto zwrócić większą uwagę na ich rozmiar.

Rękawice winylowe to kolejne dobre wyjście dla osób nadwrażliwych na lateks. Rękawice winylowe są tańsze niż nitrylowe, ale również bardzo dobrze sprawdzają się jako rękawice medyczne.

Rękawice gumowe są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, ale także w każdej firmie. Stworzone do ochrony podczas prac porządkowych, podczas sprzątania sanitariatów, kuchni i innych pomieszczeń. Zabezpieczają skórę rąk przed szkodliwym działaniem środków czyszczących.

Rękawice foliowe - lekkie i proste rozwiązanie ochronne. Szybkie i wygodne w użyciu, pasują praktycznie na kążdą rękę.

Rękawice robocze - gama rękawic ochronnych, od popularnych wampirków, przez polexy, po dragony. Przydatne w każdej pracy fizycznej - w pracach w ogrodzie, w pracach ziemnych, ogrodniczych, w magazynach, sklepach, hurtowniach. Dobrze chronią ręce, zapewniając właściwą wentylację. Specjalna gumowa warstwa na powierzchni dłoniowej zapenia pewny chwyt, dzięki czemu nic Ci się w nich nie wymknie z rąk!

RĘKAWICE 47 produktów