Filtrowanie

RĘKAWICE 43 produktów

NASZE RĘKAWICE KAŻDEMU NA RĘKĘ!! 
W sklepie opakowanianawynos.pl można znaleźć nie tylko bogatą ofertę opakowań jednorazowych. Od wielu lat zajmujemy się również sprzedażą rękawic jednorazowych, co pozwoliło nam na wypracowanie atrakcyjnych cen również w tym segmencie naszego asortymentu.

Rękawice lateksowe dostępne w naszym sklepie to wysokiej ...

NASZE RĘKAWICE KAŻDEMU NA RĘKĘ!! 
W sklepie opakowanianawynos.pl można znaleźć nie tylko bogatą ofertę opakowań jednorazowych. Od wielu lat zajmujemy się również sprzedażą rękawic jednorazowych, co pozwoliło nam na wypracowanie atrakcyjnych cen również w tym segmencie naszego asortymentu.

Rękawice lateksowe dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty cenionych w tej branży marek. Do Państwa dyspozycji oddajemy rękawice lateksowe pudrowane oraz bezpudrowe. Rękawice lateksowe sprawdzają się idealnie jako rękawice diagnostyczne czy też rękawice medyczne i są niezbędne w każdym gabinecie. Świetnie służą także pomocną dłonią w każdym gospodarstwie domowym.

Rękawice nitrylowe są dosknałym rozwiązaniem dla osób uczulonych na lateks. Są nieco mniej elastyczne, niż ich lateksowe odpowiedniki, ale nie ustępują im w wytrzymałości. Przy wyborze rękawic nitrylowych warto zwrócić większą uwagę na ich rozmiar.

Rękawice winylowe to kolejne dobre wyjście dla osób nadwrażliwych na lateks. Rękawice winylowe są tańsze niż nitrylowe, ale również bardzo dobrze sprawdzają się jako rękawice medyczne.

Rękawice gumowe są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, ale także w każdej firmie. Stworzone do ochrony podczas prac porządkowych, podczas sprzątania sanitariatów, kuchni i innych pomieszczeń. Zabezpieczają skórę rąk przed szkodliwym działaniem środków czyszczących.

Rękawice foliowe - lekkie i proste rozwiązanie ochronne. Szybkie i wygodne w użyciu, pasują praktycznie na kążdą rękę.

Rękawice robocze - gama rękawic ochronnych, od popularnych wampirków, przez polexy, po dragony. Przydatne w każdej pracy fizycznej - w pracach w ogrodzie, w pracach ziemnych, ogrodniczych, w magazynach, sklepach, hurtowniach. Dobrze chronią ręce, zapewniając właściwą wentylację. Specjalna gumowa warstwa na powierzchni dłoniowej zapenia pewny chwyt, dzięki czemu nic Ci się w nich nie wymknie z rąk!

rozwiń opis

RĘKAWICE 43 produktów

Podkategorie

 • Lateksowe

  Nasze rękawice każdemu na rękę! Rękawice diagnostyczne, lateksowe, pudrowane i bezpudrowe. Niezbędne w każdym gabinecie, przydatne w domu.

  Obecnie jednorazowe rękawice lateksowe są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach oraz dziedzinach. To niezbędny element podczas wykonywania czynności, w których liczy się zachowanie higieny na najwyższym poziomie. Rękawice lateksowe skutecznie chronią dłonie nie tylko przed wszelkimi zabrudzeniami, ale również przed mikroorganizmami takimi jak bakterie, wirusy oraz grzyby. Te atuty sprawiają, że rękawice lateksowe idealnie sprawdzają się jako rękawice diagnostyczne czy też rękawice medyczne i są niezbędne w każdym gabinecie. Świetnie służą pomocną dłonią również w każdym gospodarstwie domowym. Chronią delikatną skórę dłoni przed podrażnieniami spowodowanymi korzystaniem z silnym środków czyszczących. W naszej opinii rękawice lateksowe to nieodłączny atrybut każdej perfekcyjnej pani domu, która chce zachować swój dom w nienagannej czystości, a jednocześnie dba o piękny wygląd dłoni.

  Jesteśmy przekonani, że rękawice lateksowe są niezbędne również Tobie, dlatego zapraszamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszą pełną ofertą. Rękawice lateksowe dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty cenionych w tej branży marek. To produkty wyróżniające się na tle konkurencyjnych ofert swoją precyzją wykonania oraz wytrzymałością. Gwarantujemy, że spełnią one wszystkie Wasze oczekiwania.

  Nie tylko klasyczne rękawice lateksowe bezpudrowe! Do Państwa dyspozycji oddajemy również rękawice lateksowe pudrowane, które gwarantują większe czucie w palcach oraz rękawice lateksowe w kolorze czarnym. Życzymy udanych zakupów.

 • Winylowe

  Rękawice winylowe to atrakcyjne rozwiązanie dla osób nadwrażliwych na lateks. Rękawice winylowe są tańsze niż nitrylowe, ale również bardzo dobrze sprawdzają się jako rękawice medyczne i diagnostyczne. Atutem rękawiczek winylowych jest ich niska cena.

 • Nitrylowe

  Rękawice nitrylowe są dosknałym rozwiązaniem dla osób uczulonych na lateks. Są nieco mniej elastyczne niż ich lateksowe odpowiedniki, ale nie ustępują im w wytrzymałości. Przy wyborze rękawic nitrylowych warto zwrócić większą uwagę na ich rozmiar. Doskonałe rozwiązanie dla gabinetów stomatologicznych, diagnostycznych. Będą również przydatne w Twoim domu!

 • Foliowe

  Rękawice foliowe - lekkie i proste rozwiązanie ochronne. Szybkie i wygodne w użyciu, pasują praktycznie na kążdą rękę.

 • Gumowe

  Rękawice gumowe są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, ale także w każdej firmie. Stworzone do ochrony podczas prac porządkowych, podczas sprzątania sanitariatów, kuchni i innych pomieszczeń. Zabezpieczają skórę rąk przed szkodliwym działaniem środków czyszczących. Wysoki kołnierz zapewnia ochronę również dla nadgarstków i przedramion. Idealne do sprzątania!

 • Robocze

  Rękawice robocze - gama rękawic ochronnych, od popularnych wampirków, przez polexy, po dragony. Przydatne w każdej pracy fizycznej - w pracach w ogrodzie, w pracach ziemnych, ogrodniczych, rolniczych, w magazynach, sklepach, hurtowniach. Dobrze chronią ręce przed uszkodzeniami. Zapewniają przy tym właściwą wentylację, przez co mogą być noszone dłużej niż rękawice gumowe. Specjalna gumowa warstwa na powierzchni dłoniowej pomaga chwytać pewnie, dzięki czemu nic nie wymyka się z rąk!