Filtruj

Pojemność
Opłata konsumencka
Materiał
Kolor

Kubki plastikowe

Wygoda, odporność na stłuczenia i pęknięcia, a także estetyczny wygląd – to cechy, które decydują o tym, że kubki plastikowe to jedna z najchętniej wybieranych opcji na różnego rodzaju imprezy, grille i inne wydarzenia. Nie ma wątpliwości, że wykonane z tego tworzywa produkty są wyjątkowo lekkie i praktyczne. Po wypiciu napoju, można od razu wyrzucić je do kosza, a złożone w formie zestawu zajmują mało miejsca. Do tego są bardzo tanie, dzięki czemu bez ponoszenia dużych kosztów zorganizujemy imprezę dla większej liczby osób. To idealna alternatywa dla typowych szklanek. Nie tłuką się i nie pękają, dlatego są również świetną opcją na zabawę urodzinową dla dzieci.

57 produktów.

Szukasz kubków jednorazowych do swojej gastronomii? Świetnie się składa! W naszym sklepie znajdziesz to, czego potrzebujesz do sprzedaży na wynos. Do tego już na starcie otrzymujesz najlepsze, hurtowe ceny. Nawet jeśli zamówisz jedno opakowanie!

Praktyczne, wygodne i uniwersalne kubki plastikowe

Wysoki poziom bezpieczeństwa jest istotny zwłaszcza w przypadku bardzo małych dzieci. Im bardziej miękkie i nietłukące się tworzywo, tym bezpieczniej. W naszej ofercie znajdziesz więc kubki plastikowe nie tylko w standardowych barwach i przezroczyste, ale również w intensywnych, żywych kolorach: zielonym, fioletowym, czerwonym, różowym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym, a nawet w kolorze fuksji. Idealnie nadają się na imprezy dedykowane najmłodszym lub nastolatkom. Będą dobrym pomysłem również wtedy, gdy chcesz po prostu urozmaicić swój stół. Oprócz standardowych modeli, znajdziesz u nas także estetyczne filiżanki na kawę i herbatę, oraz wieczka – idealne do kawy, szejków, czy soków.

Duży wybór kubków plastikowych do zamówienia online na opakowanianawynos.pl

Wieczko to również doskonała forma urozmaicenia kolorowych, słodkich napojów oraz koktajli. Do środka można włożyć rurkę, dzięki czemu napój nabiera zupełnie nowego charakteru. Oferowane przez nas kubki plastikowe sprawdzą się w każdych warunkach, zarówno latem, jak i zimą. Można umieszczać w nich ciepłe oraz zimne napoje. Z pewnością jest to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością. Często stosowane nie tylko na prywatnych imprezach, ale również w barach szybkiej obsługi, restauracjach fast-food, czy na stacjach benzynowych.

Oferujemy modele w różnych rozmiarach i ilościach. Wszystkie sprzedajemy w kompletach sztuk, dzięki czemu za niewielką cenę otrzymujesz dużą liczbę produktów. Oprócz tego, proponowane przez kubki plastikowe są w pełni higieniczne i bezpieczne. Każdy produkt sprowadzamy wyłącznie od zaufanych, sprawdzonych producentów, dlatego nasi klienci mają gwarancję wysokiej jakości, a także wyjątkowo przystępnej ceny. Zapraszamy do zakupów w sklepie opakowanianawynos.pl!