Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-304
Produkt chwilowo niedostępny
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Niebieski kubek jednorazowy, wykonany z polistyrenu. Można pomieścić w nim 200 ml zimnych napojów. Wysokość kubka wynosi 82,60 mm, natomiast średnica 70,30 mm. Produkt posiada atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Kubki świetnie nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy, gdzie podawane są napoje na wynos. Cena dotyczy jednego opakowania w którym znajduje się 100 sztuk produktu. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Niebieski |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.96 zł brutto
sztuka 0.75 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.26 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.88 zł brutto
sztuka 0.24 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto

check_circle
check_circle
