Kubek 200ml fioletowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-300
106 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Żółty, jednorazowy kubek, wykonany z polistyrenu. Przeznaczony do wydawania zimnych napojów, o pojemności nieprzekraczającej 200 ml. Idealny na imprezy plenerowe, jak również pikniki, czy festyny. Produkt posiada atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy jednego opakowania w którym znajduje się 100 sztuk kubków. W opakowaniu zbiorczym możliwe jest zapakowanie 30 sztuk opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Żółty |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.13 zł brutto
sztuka 0.76 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.17 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.13 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto

check_circle
check_circle
