Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-306
79 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Granatowy kubek o średnicy 70,30 mm oraz wysokości 82,60 mm, wykonany z polistyrenu. Przeznaczony do wydawania zimnych napojów na wynos. Materiał z jakiego jest wykonany gwarantuje trwałość oraz nieprzemakalność. Ponadto produkt posiada atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 100 sztuk kubków, czyli jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Granatowy |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.06 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.26 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.31 zł brutto
sztuka 0.79 zł brutto

check_circle
check_circle
