Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-307
96 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Pomarańczowy kubek o pojemności 200 ml, wykonany z polistyrenu. Dzięki trwałości oraz nieprzemakalności materiału, idealnie nadaje się do wydawania wszelkiego rodzaju zimnych napojów na wynos. Posiada również odpowiednie atesty, które pozwalają na bezpośredni kontakt z żywnością. Cena dotyczy 100 sztuk produktu, które zapakowane są do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.03 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.17 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.82 zł brutto

check_circle
check_circle
