Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-301
146 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Jednorazowy kubek o pojemności 200 ml do podawania zimnych napojów na wynos. Wykonany z polistyrenu zabarwionego na zielono, czemu zawdzięczamy jego niecodzienny wygląd. Ponadto posiada atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Jego trwałość oraz nieprzemakalność zachęca do używania tego typu kubków na dużych imprezach na świeżym powietrzu. Cena dotyczy 100 sztuk produktu, które zapakowane są w jedno opakowanie. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Zielony |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.75 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.17 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.13 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.61 zł brutto

check_circle
check_circle
