lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemnik na deser z insertem 400+80ml 50szt 7940C+7999C+P7900C
Kod: 70-155
12 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemnik okrągły z insertem. Cena brutto za 50 szt (pojemnik+insert+pokrywka)
Pojemnik na deser z insertem 400+80ml 50szt 7940C+7999C+P7900C
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Pojemnik na deser
Pojemnik deserowy 400ml to doskonały sposób na serwowanie różnego rodzaju deserów. Insert zmieści musli, owoce suszone, czekoladę, sosy i inne. Całość zamykana jest wypukłym wieczkiem. Cena dotyczy 50 kompletów (pojemnik+insert+wieczko).
Pojemnik 7940C
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica górna | 95 mm |
| Średnica dolna | 49 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 110 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 111 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 16 opakowań po 50 szt. (800 pojemników) |
Insert 7999C
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica górna | 83,5 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 22 mm |
| Pojemność | 80 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 32 opakowania po 50 szt. (1600 insertów) |
Przykrywka 7900C
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica górna | 66 mm |
| Średnica dolna | 101 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 8 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 13 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 32 opakowania po 50 szt. (1600 insertów) |
Specyfikacja produktu
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPET
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Kubek PP 400ml Paccor 50szt EU540
sztuka 0.19 zł brutto
Pojemnik na deser z insertem 300+80ml 50szt 7930C+7999C+P7900C
sztuka 0.67 zł brutto
Kubek 500ml bezbarwny PP 50szt 36263
sztuka 0.15 zł brutto
Wieczko PET (95mm) płaskie z nacięciem 50szt
Wieczko PET (78mm) płaskie bez nacięcia 50szt
REUSE Kubek PP 400ml bezbarwny 50szt 543305450
sztuka 0.16 zł brutto
Kubek 200ml czarny100szt
-
MateriałPlastik
-
Pojemność200 ml
sztuka 0.10 zł brutto
Wieczko PET (78mm) płaskie z nacięciem 50szt
Kubek 180ml brązowy pionowy 100szt 058285
sztuka 0.12 zł brutto
Wieczko PET (95mm) wypukłe z otworem 50szt 45468
Kubek 150ml brązowy pionowy 100szt 058284
sztuka 0.11 zł brutto
REUSE Filiżanka 160ml brązowa 50szt
sztuka 0.32 zł brutto
Kubek 200ml pomarańczowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kubek 200ml bezbarwny wąski PP 2,3g 100szt
sztuka 0.05 zł brutto
Kubek 200ml złoty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Wieczko białe KDL8 80mm 100szt
Worki 60l LD żółte SIP 25 szt
Reklamówki HDPE 25x45 GIGA 51µm 100szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 300ml 50szt Nov
Ścierka do podłogi szara Perfecto 1szt 459078
Rękawiczki foliowe M z zawieszką Plast 100szt
REUSE Przykrywka prostokątna KP-821 50szt

























