lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Kubek koktajlowy rPet (78mm) 300/360ml 50szt EU200231
Kod: 70-217-1
218 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kubki koktajlowe. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Kubek koktajlowy rPET
Bezbarwny kubek rPET koktajlowy o pojemności 300 ml. Wykonany z nieprzemakalnego oraz bardzo trwałego materiału. Wysokość kubka wynosi 127,9 mm, a średnica 78 mm. Polecany dla lokali gastronomicznych, podających napoje na wynos. Kubki posiadają znak dyrektywy (logo z żółwiem) oraz tekst informacyjny oznaczenia zapisany w języku urzędowym, w którym produkt jest wprowadzany do obrotu. Cena dotyczy 50 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. Karton zbiorczy mieści 25 sztuk takich opakowań.
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu) z recyklingu (rPET) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Zestaw językowy | A |
| Pojemność znamieniowa/do rantu | 300/360 ml |
| Średnica | 78 mm |
| Wysokość | 127,9 mm |
| Wysokość sztapli | 7,40 mm |
| Waga | 8,5 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym | 25 opakowań po 50 szt. (1250 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Kubek shake wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu świetnie nadaje się do średnich porcji mrożonej kawy, jogurtu, napojów lodowych czy soków. Mocny i trwały kubek pozwoli wygodnie napić się ulubionego napoju bez obaw o przemakanie czy pęknięcie.
Kubki koktajlowe są również doskonałym naczyniem do serwowania deserów i sałatek owocowych. Przezroczysty plastik pięknie eksponuje zawartość i zapewnia apetyczny wygląd. Do kubka można dokupić specjalne wieczka zwiększające atrakcyjność i pozwalające na transport napojów.
Zestaw językowy A: Angielski | Irlandzki | Niemiecki | Polski | Czeski | Słowacki | Węgierski | Rumuński | Słoweński | Chorwacki | Bułgarski | Litewski | Łotewski | Estoński
Zestaw językowy B: Angielski | Irlandzki | Fiński | Norweski | Szwedzki | Duński | Estoński | Holenderski | Niemiecki | Francuski | Hiszpański | Portugalski | Włoski | Grecki
W przypadku chęci zamówienia kubków z niedostępnego zestawu językowego prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Wieczka do tego kubka znajdziesz tutaj:
- wieczko wypukłe 78 mm z otworem (50 szt)
- wieczko wypukłe 78 mm bez otworu (50 szt)
- wieczko płaskie 78 mm z nacięciem (50 szt)
- wieczko płaskie 78 mm bez nacięcia (50 szt)
Specyfikacja produktu
-
RodzajKubki koktajlowe
-
TypKubki shake PET
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPET
-
PrzeznaczenieNapoje zimne
-
KolorTransparentny
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Wieczko PET (78mm) płaskie z nacięciem 50szt
Wieczko PET (78mm) płaskie bez nacięcia 50szt
Wieczko PET (78mm) wypukłe z otworem 50szt
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Kubek PP 300ml Paccor 50szt EU480
sztuka 0.15 zł brutto
REUSE Kubek 200ml bezbarwny PP 1,8g 100szt 45199
sztuka 0.05 zł brutto
Kubek degustacyjny transparentny 80ml 100szt 058440
sztuka 0.03 zł brutto
Kubek 200ml różowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Wieczko PET (78mm) wypukłe bez otworu 50szt
Wieczko PET (78mm) płaskie z nacięciem 50szt
Kubek koktajlowy Pet (95mm) 500ml 50szt 45221
sztuka 0.29 zł brutto
Kubek koktajlowy rPet (78mm) 200/270ml 50szt EU200227
sztuka 0.15 zł brutto
REUSE Kubek PP 500ml bezbarwny 50szt 553305450
sztuka 0.18 zł brutto
Kubek PP 300 ml bezbarwny szeroki 80 szt
sztuka 0.11 zł brutto
Kubek 200ml granatowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kubek 200ml bezbarwny wąski PP 2,3g 100szt
sztuka 0.05 zł brutto
REUSE Kieliszek okazjonalny 40ml 50szt 45691
sztuka 0.13 zł brutto
REUSE Kubek PP 400ml bezbarwny 50szt 543305450
sztuka 0.16 zł brutto
Pojemnik na deser z insertem 400+80ml 50szt 7940C+7999C+P7900C
sztuka 0.81 zł brutto
REUSE Kubek PP 500ml Paccor 50szt EU610
sztuka 0.20 zł brutto
Wkład do mopa Vileda Ultramax 2in1 1szt 155747
Worki 160l czarne SIP 40my 10 szt
REUSE Pojemnik na przekąski Verine 120ml 50szt
sztuka 0.49 zł brutto
Talerz tektura 18cm 100szt EUR
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19 cm 50 szt 10"
Kubek koktajlowy rPet (95mm) 300/430ml 50szt EU200233
sztuka 0.26 zł brutto
Serwetki gastronomiczne E 15x15 białe 500szt
Serwetki kangurek ecru 50szt




























