lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Foremka aluminiowa R22/R48G 800ml 100szt
Kod: 60-511
12 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Foremka aluminiowa. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Foremka aluminiowa
Prostokątna foremka aluminiowa do wypieków jest idealna pod wiele rodzajów dań. Uniwersalna w zastosowaniu i bezpieczna w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Cechuje się wysoką odpornością na wysokie i niskie temperatury. Jej kształt świetnie sprawdza się do pieczenia ciast i wielu zapiekanek. Doskonale nadaje się również do wypieku mięs, ponieważ nie pozwala tłuszczowi wyciec poza foremkę.
W opakowaniu znajduje się 100 sztuk foremek jednorazowych o pojemności 800 ml.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary zewnętrzne | 210x140 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 195x125 mm |
| Dno | 174x105 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Pojemność | 800 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Min. temp. | -40 st. C |
| Max. temp. | +350 st. C |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Wyrób przeznaczony do kontaktu z żywnością. Nie stosować do produktów o charakterze kwaśnym.
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Dekiel do pojemnika aluminiowego 227x181 100szt
Pojemnik aluminiowy III-dzielny 227x181x30 100szt
Foremka aluminiowa X-9 R1325G 1475ml 100szt
Foremka aluminiowa 985ml R59/196 100szt
Foremka aluminiowa R45/R98G 3000ml 100szt
Foremka aluminiowa 25025 (R40/216) 680ml 100szt
Foremka aluminiowa R42/R61G 600ml 100szt
Foremka aluminiowa R-05S 280ml 100szt
Foremka aluminiowa okrągła 21cm T40G 100szt
Foremka aluminiowa R62/R56G 1010ml 100szt
Foremka aluminiowa R38G 650ml 25027 (R60) 100szt
Foremka aluminiowa Marszczona X-9 CR 1475ml 100szt
Foremka aluminiowa X5 R-122G 1090ml 100szt
Foremka aluminiowa 671ml 100szt
Pojemnik aluminiowy II-dzielny 225x174x31 100szt
Probiotek Neutralizator Zapachu 500ml
Patera aluminiowa mała V-1 900ml 10szt
Talerz tektura 26cm 100szt
REUSE Łyżeczki transparentne PAPSTAR 50szt 45729
Noże transparentne Bittner 100 szt
Kubek 200ml fuksja 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kubek 200ml pomarańczowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kubek 200ml seledynowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto



























