lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Foremka aluminiowa Marszczona X-9 CR 1475ml 100szt
Kod: 60-507-1
Produkt chwilowo niedostępny
Foremka aluminiowa. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Foremka aluminiowa
Uniwersalna foremka aluminiowa do wypieku wielu dań, z pewnością przyda się w gastronomii i domowej kuchni. Podłużny kształt świetnie się sprawdza do przygotowania chleba, pasztetów, zapiekanek i wielu innych potraw pieczonych w piecu lub piekarniku. Foremka aluminiowa doskonale nadaje się do dań na wynos, ponieważ dobrze utrzymuje odpowiednią temperaturę i zapewnia apetyczny wygląd potrawy.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary zewnętrzne | 247x114 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 234x114 mm |
| Dno | 209x27 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność | 1475 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Min. temp. | -40 st. C |
| Max. temp. | +350 st. C |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Wyrób przeznaczony do kontaktu z żywnością. Nie stosować do produktów o charakterze kwaśnym.
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Foremka aluminiowa 671ml 100szt
Dekiel do pojemnika aluminiowego 225x174 100szt
Foremka aluminiowa okrągła 21cm T40G 100szt
Foremka aluminiowa 985ml R59/196 100szt
Pojemnik aluminiowy II-dzielny 225x174x31 100szt
Foremka aluminiowa R42/R61G 600ml 100szt
Foremka aluminiowa R62/R56G 1010ml 100szt
Foremka aluminiowa X5 R-122G 1090ml 100szt
Foremka aluminiowa R38G 650ml 25027 (R60) 100szt
Foremka aluminiowa X-9 R1325G 1475ml 100szt
Foremka aluminiowa R45/R98G 3000ml 100szt
Dekiel do pojemnika aluminiowego 227x181 100szt
Pojemnik aluminiowy III-dzielny 227x181x30 100szt
Foremka aluminiowa R22/R48G 800ml 100szt
Foremka aluminiowa R-05S 280ml 100szt
REUSE Łyżka czarna PAPSTAR 50szt 45408
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 100szt ODR
Rękawice gumowe S 1 para
Ceny 2-rzędowe proste białe 26x16 1szt
Talerz tektura 18cm 100szt ABC
Świeczka cyferka nr 3
Folia stretch Mini z rączką 1szt
Etykieta do wag 58x60 500szt

























