Nie samą chemią człowiek sprząta! Niezbędnymi atryutami każdego czyściocha są gąbki, ścierki, szmatki, szczotki i czyściwa. Bez tych akcesoriów sprzątanie to prawdziwa udręka! Dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom profesjonalistów, jak również indywidualnych gospodyń domowych. W tej kategorii znajdziecie doskonałe zmywaki i gąbki do naczyń, specjalne ściereczki na rolce, druciaki i wiele innych!

61 produktów.

Akcesoria do sprzątania 61 produktów

Przyjemne i szybkie sprzątanie dla każdego


Producenci prześcigają się w pomysłach, żeby uprzyjemnić codzienne sprzątanie i porządki. Dlatego powstało tak wiele różnych ściereczek, gąbeczek i zmywaków, które pomagają wygrać z brudem i zanieczyszczeniami. Każda powierzchnia wymaga innego traktowania, a dodatkowo w każdym domu mamy bardziej delikatne i wymagające przestrzenie od innych.


Szybkie sprzątanie bez zbędnego szorowania jest możliwe dzięki połączeniu dobrego środka chemicznego oraz odpowiedniej ściereczki. Sprawdź naszą szeroką ofertę ścierek do podłogi, mycia okien czy codziennego sprzątania.


Kolorowe ściereczki do zadań specjalnych


Obecnie dostępnych jest wiele różnych ściereczek, które dedykowane są do ściśle określonych powierzchni. Pozwala to na szybkie efektywne sprzątanie całego mieszkania. W naszym sklepie polecamy ścierki do mycia podłóg, które są chłonne i doskonale radzą sobie z codziennymi zabrudzeniami. Są duże i świetnie radzą sobie zarówno z płytkami, panelami jak i drewnem. Do mycia podłóg niezbędny jest także wygodny mop z wiadrem, które pozwoli nam mocno odciągnąć nadmiar wody, co jest szczególnie ważne przy myciu paneli i drewna.


Dodatkowo do codziennego sprzątania doskonale sprawdzą się ściereczki na rolce. Są podręczne i wydajne. Można używać ich do sprzątania kuchennych blatów, wycierania kurzu czy plam z podłogi. Uniwersalne i praktyczne ścierki na rolce są niezbędnym dodatkiem do biura i mieszkania.


Częstym wyborem są także ściereczki z mikrofibry. Miękkie i przyjemne w dotyku, dostępne w wielu różnych kolorach. Najlepiej sprawdzają się do zbierania kurzu i pyłków, a także mycia okien.


Dla jak najlepszej ekonomii polecamy kupować ścierki w wielopakach, które są tańsze niż kupowane pojedynczo.


Efektowne zmywanie naczyń gąbkami lub ściereczkami


Gąbki do mycia naczyń to bezdyskusyjne wyposażenie każdej kuchni – domowej i biurowej. Miękkie i delikatne, co jest ważne szczególnie przy myciu teflonowych patelni czy zdobionej porcelany. Mimo tego, doskonale radzą sobie z uporczywym brudem i zaschniętymi resztkami jedzenia. Doskonale rozprowadzają płyn po talerzach i pozwalają szybko uporać się ze stertą naczyń.


Gąbki do mycia naczyń również dostępne są w kilku wariantach. Najbardziej klasyczne są prostokątne gąbki, miękkie z jednej strony i szorstkie z drugiej dla jeszcze lepszego czyszczenia trudnych do usunięcia przypaleń. Oprócz tego, wybrać możemy specjalne gąbki do mycia teflonu, druciaki metalowe i plastikowe oraz typu naleśnik. Zapewne każdy ma swój ulubiony rodzaj ściereczki do mycia naczyń, który wybiera na co dzień, ale warto pokusić się o bardziej wyspecjalizowanie gąbki do trudnych i delikatnych powierzchni.


Ścierki do naczyń są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne, dzięki różnorodnym wzorom i kolorom, które pozwalają na dopasowanie ich do kolorystyki kuchni czy innych akcesoriów.


Ważne jest, aby regularnie wymieniać ścierki do naczyń, aby uniknąć rozprzestrzeniania bakterii i innych mikroorganizmów. Ścierki można prać w pralce i używać wielokrotnie.