Filtruj

Torebki i koperty dla gastronomii

Prowadzenie baru szybkiej obsługi lub lokalu, umożliwiającego zamawianie posiłków na wynos, wymaga od właścicieli zastosowania praktycznych i tanich rozwiązań. W naszym sklepie internetowym czekają na ciebie koperty dla gastronomii, dzięki którym w łatwy i szybki sposób zapakujesz podawane jedzenie w sposób wygodny dla klienta. Zapewnią one nie tylko komfortową możliwość spożycia wybranego dania, ale także uchronią Twoich gości przed zabrudzeniem ubrania lub rąk. Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty!

50 produktów.

Obowiązkowy element wyposażenia Twojej knajpy

W sklepie opakowanianawynos.pl doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo istotna jest oszczędność budżetu i zadbanie o to, aby wydatki pod żadnym pozorem nie przewyższały zysków. Właśnie dlatego proponowane koperty na frytki możesz zakupić w niesamowicie atrakcyjnej cenie, dzięki której zakupy u nas będą czystą przyjemnością. Co więcej, wcale nie musisz prowadzić własnego lokalu, aby móc skorzystać z naszej konkurencyjnej oferty - niskie ceny dotyczą także klientów indywidualnych, którzy są zainteresowani kupnem naszych produktów dla gastronomii.

Bogaty asortyment kopert dla gastronomii

Znajdujące się w naszej ofercie koperty dla gastronomii to niezbędne artykuły w każdym barze szybkiej obsługi, który umożliwia swoim klientom zamawianie posiłków na wynos. W naszej ofercie znajdują się produkty dedykowane wszystkim najpopularniejszym daniom typu fast-food, czyli kebabom, hamburgerom, frytkom, popcornowi, hot-dogom, zapiekankom, kurczakom, a także bagietkom. Proponujemy zarówno podstawowe, dobrze znane wzornictwo torebek, jak i bardziej oryginalne wzory (np. Certyfikat Dobrego Smaku).

Niektóre z torebek posiadają foliowaną stronę wewnętrzną, aby zabezpieczyć je przed nieprzyjemnym przemakaniem papieru. Dotyczy to w szczególności takich produktów, jak koperty na kebaby, hamburgery czy hot-dogi. Odpowiednie informacje na temat każdego z naszych artykułów znajdziesz w specjalnie przygotowanych opisach produktów. Proponowane torebki dostępne są w różnych rozmiarach. Pakowane są w zależności od rodzaju po 100, 200, 500 lub 1000 sztuk. Wszystkie ceny zawierają VAT.

Koperty na kebab w niskich cenach

Dania typu fast-food od wielu lat cieszą się niezwykłą popularnością wśród Polaków. Nic więc dziwnego, że i Ty postanowiłeś wprowadzić je do swojej oferty. Aby móc serwować je w wygodny sposób, wybierz nasze koperty na kebab, a gwarantujemy Ci, że Twoi klienci z pewnością to docenią. Dzięki szerokiemu i bogatemu asortymentowi, możesz z łatwością wybrać model produktu idealnie dopasowany do swoich potrzeb i charakteru prowadzonej działalności. Obiecujemy, że będziesz w stu procentach zadowolony z zakupów w naszym sklepie internetowym.

Co więcej, znajdujące się w naszym asortymencie produkty to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Oferowane koperty na frytki, które możesz nabyć w zaskakująco niskich cenach, sprawią, że nie będziesz musiał martwić się o nieustanne zmywanie sterty naczyń, czy straty, które generują wszelkie rozbite talerze. I oczywiście zaoszczędzisz na wodzie i prądzie, w końcu nie będzie konieczności włączania zmywarki co godzinę. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!