Filtruj

Najpopularniejsze reklamówki zakupowe

Cienkie reklamówki foliowe to najczęściej wybierany rodzaj torby na zakupy. Są tanie i wytrzymałe, a dodatkowo zawsze dostępne. Wykorzystywane są przede wszystkim do noszenia codziennych zakupów. Wygodne i trwałe reklamówki foliowe, zwane również torbami jednorazowymi, rzadko kiedy użytkowane są tylko jeden raz. Ich wytrzymałość pozwala na wykorzystanie ich kilku lub nawet kilkunastokrotnie zanim wyrzucimy ją do kosza. W ofercie posiadamy również reklamówki wykonane z ekologicznych, naturalnych surowców, dzięki którym możemy wpłynąć na poprawę środowiska.

Ekonomiczne foliowe reklamówki na rolce to ulubione torby do pakowania warzyw, owoców i innych produktów na wagę. Ich delikatna budowa nie wpływa na wagę produktu, a przezroczystość pozwala ocenić zawartość bez konieczności zaglądania do środka.

20 produktów.

Szeroki wybór cienkich reklamówek foliowych

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór cienkich reklamówek przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Cienkie reklamówki z uszami to wybór wielu osób przy pakowaniu zakupów. Dla tych, co dbają o środowisko posiadamy reklamówki biodegradowalne i wykonane ze skrobi pochodzącej z warzyw. Co ciekawe, reklamówki skrobiowe mają jeszcze jedną zaletę – przepuszczają parę i pozwalają produktom spożywczym „oddychać”, dzięki czemu warzywa i owoce zachowują świeżość.