lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby Bio Skrobia 28x48 I'm Bio Bag 50szt
Kod: 20-209-3
Produkt chwilowo niedostępny
Reklamówki bio, cena brutto za 50szt.
Opis
Bio torba
| Materiał | Skrobia kukurydziana, ziemniaczana, sojowa |
| Kolor | Biały + nadruk |
| Szerokość | 28 cm |
| Długość | 48 cm |
| Zakładki po bokach | 7+7 cm |
| Grubość | 15 mikronów |
| Wytrzymałość | 4 kg |
| Biodegradacja | Tak |
| Czas rozkładu | do 100 dni |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 10 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Reklamówki możesz używać do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a materiał z którego wykonano te torby biodegradowalne, jest przepuszczalny dla pary, dzięki czemu produkty spożywcze "oddychają". Reklamówki ze skrobi posiadają certyfikat "OK COMPOST Industrial", dzięki czemu wiesz, że są kompostowalne w warunkach przemysłowych. Wyrzucasz je po prostu do brązowego pojemnika na odpady BIO.
Zalecenia:
- Bio torby należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.
- Torby biodegradowalne należy wyrzucać do brązowych kontenerów na biomasę, nie do żółtych na plastik.
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Widelce z drewna 16,5cm 100szt 84838
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19cm 125szt 45364
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 200ml 75szt
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 125szt
Kubek papierowy Kraft Plastic Free 100ml 50szt Nov
Pojemnik pulpa 600ml 50szt
Słomki Shake PLA czarne 135 szt 87492
Talerz z trzciny cukrowej 18cm 50 szt
Widelczyki do frytek z drewna 8,5cm 1000szt 18201
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 50szt
Menubox niedzielony z trzciny cukrowej 230x205 50szt NOV
Kubek PLA B200L 250ml 50szt 058469
-
MateriałPLA
Wieczko z trzciny cukrowej 90mm 50szt
Fontanna tortowa 18cm 1szt
Świeczka cyferka nr 2
Serwetki PAPSTAR Zajączek 3W 33x33 20szt 81467
Folia aluminiowa Catering 29cm/1kg 1szt
Serwetki trójwarstwowe żółte 33x33 20 szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Świeczka cyferka nr 8
Kubek papierowy biały 300ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.23 zł brutto

























