lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Kubek papierowy z nadrukiem Plastic Free 100ml 50szt Nov
Kod: 70-342-3
15 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kubki papierowe bez dodatku plastiku. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Kubek papierowy dyspersja wodna
Ekologiczne kubki wykonane z papieru. Kubki pokryte są dyspersją wodną,czyli naturalną żywicą, która zapewnia im szczelność. Elegancki nadruk dodaje im stylu. Każdy kubek ma pojemność 100 ml i nadaje się zarówno do zimnych, jak i gorących napojów. Posiadają atest PZH, co gwarantuje bezpieczeństwo przy bezpośrednim kontakcie z żywnością. Idealne jako jednorazowe kubki do espresso lub do degustacji. Cena obejmuje 50 sztuk. Opakowanie zbiorcze producenta zawiera 20 pakietów po 50 kubków każdy.
| Materiał | Papier nieprzemakalny z powłoką dyspersyjną |
| Kolor | Brązowy |
| Pojemność | 100 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne, gorące |
| Wysokość | 61 mm |
| Średnica u góry | 60 mm |
| Średnica u dołu | 45 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 50 szt. (1000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajKubki papierowe
-
MateriałPapier
-
PrzeznaczenieNapoje gorące
Pytania i odpowiedzi
Opinie (1)
Loading reviews...
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Kubek papierowy z nadrukiem 300ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.25 zł brutto
Kubek papierowy Pastel Clarina 250ml 80mm 50szt
sztuka 0.18 zł brutto
Kubek papierowy biały 180ml 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
Uchwyt na 2 kubki 10szt
Kubek papierowy biały Clarina 250ml 80mm 50szt
sztuka 0.17 zł brutto
Uchwyt na 4 kubki 10szt
Wieczko białe PLA 90mm 100szt
Wieczko z trzciny cukrowej 90mm 50szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 300ml 50szt ODR
Wieczko czarne PLA 90mm 100szt
Kubek z trzciny cukrowej 180/200ml 25szt 1559084
-
MateriałPapier
Kubek papierowy biały 500ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.40 zł brutto
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 400ml 50szt
-
MateriałPapier
Kubek papierowy kraft 250ml 80mm 100szt
sztuka 0.17 zł brutto
Wieczko czarne Lock 90mm 100szt 45862
Kubek papierowy biały Plastic Free 300ml 50szt Nov
Rękaw foliowy do pieczenia 3m 1szt
Tacki tekturowe 14x20 500szt EUR/ECOP
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8118C 500ml 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
Olejek zapachowy Kala Chanti Fresh Linen 500ml
Torebka duża Popcorn 200szt
Ręcznik papierowy 60m II gatunek 4szt
Wieczko białe W6 do kubka 100ml 100szt
Mieszadełka drewniane 17,6cm 1000szt ODR/KR

























