Dobre i sprawdzone rękawice ochronne

Odpowiednie rękawice ochronne są potrzebne nie tylko ze względu na to, żeby spełnić wymagania bhp, ale również ze względu na bezpieczeństwo. Wykonując pewne prace, niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie dłoni. Dlatego rękawice ochronne przydadzą się nie tylko w zakładach pracy, ale również w gospodarstwach domowych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rękawice ochronne, które posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Posiadamy szeroki wybór rękawic ochronnych. W naszej ofercie znajdziesz np. rękawice wampirki, są to popularne rękawice ochronne, które mają wewnętrzną część powlekaną gumą. To nie tylko zapewnia dodatkową ochronę, ale również poprawia chwyt, co znacząco podnosi komfort pracy. Na szczególną uwagę zasługują rękawice dragon, są to rękawice ochronne, które znajdą wiele zastosowań. Sprawdzą się zarówno w przemyśle, pracach budowlanych, jak i ogrodnictwie. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania, co przekłada się na komfort pracy w nich.

33 produktów.

Duży wybór rękawic ochronnych

Oczywiście to tylko przykłady rękawic ochronnych, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Posiadamy również np. rękawice antyprzepięciowe albo olejoodporne, które spełniają konkretne funkcje ochronne.

Posiadamy rękawice ochronne wykonane z różnych materiałów — gumy, skóry, folii. Dlatego też możemy śmiało stwierdzić, że wyróżniamy się bardzo bogatą ofertą i osoby potrzebujące ochronnych rękawic z pewnością znajdą u nas to, czego szukają.

Bez względu na to, czy jesteś klientem, który szuka rękawic ochronnych do domu, czy też prowadzisz firmę i szukasz ich dla swojego biznesu, to z pewnością uda Ci się u nas znaleźć rękawice ochronne, które zaspokoją twoje potrzeby.

Rękawice ochronne specjalistyczne

Rękawice ochronne pełnią bardzo ważną rolę – zapewniają bezpieczeństwo i chronią dłonie przed wieloma czynnikami. Specjalistyczne rękawice ochronne chronią przed uszkodzeniami skóry, które mogą pojawić się przy pracach remontowo-budowlanych, przy załadunku czy pracy na produkcji. Do zadań specjalnych polecamy rękawice spawalnicze oraz antyprzecięciowe. Dodatkowo, jeśli dłonie narażone są na kontakt z olejami, najlepiej sprawdzą się rękawice olejoodporne, które nie pękają i nie niszczą się w kontakcie z tłustymi płynami.

 

Rękawice robocze do użytku domowego i profesjonalnego

Do codziennych prac, które wymagają użycia rękawic polecamy rękawice robocze. Wykonane są z bawełny powleczonej lateksem, który wzmacnia ich strukturę, a co ważniejsze, pozwala pewnie chwytać różne przedmioty. Rękawice robocze chronią skórę dłoni przed skaleczeniami, nadmiernym pyleniem czy brudem. Doskonale sprawdzają się przy remontach, mechanice samochodowej oraz wszystkich pracach, które wymagają dobrego chwytu, jak na przykład porządkowanie ogrodu czy załadunek towaru.

 

Szeroki wybór rękawic jednorazowych i kilkurazowych

W naszym sklepie znajdują się także rękawice ułatwiające codzienne sprzątanie oraz inne prace, które wymagają ochrony dłoni. Niezwykle popularne żółte, gumowe rękawice to nieodzowny element sprzątania zarówno profesjonalnego jak i domowego. Rękawice są niezwykle wytrzymałe i chronią ręce przed szkodliwym działaniem środków chemicznych oraz nadmiernemu moczeniu rąk. Polecamy także jednorazowe rękawice foliowe oraz uniwersalne, które zapewnią także higieniczną czystość podczas wielu prac. Wybierane są często przy zabiegach fryzjerskich, pracach malarskich oraz sprzątaniu.