Jednorazowe talerze styropianowe

Szukasz jednorazowych talerzy wysokiej jakości? Jeżeli tak, to przyjrzyj się jednorazowym talerzom styropianowym dostępnym w naszej ofercie. Są one świetną alternatywą dla plastikowych talerzy jednorazowych albo najczęściej wybieranych talerzyków papierowych. Dla kogo są skierowane?

Przede wszystkim dla osób, które cenią sobie wygodę, wysoką jakość wykonania i troskę o środowisko. Talerze styropianowe są z całą pewnością znacznie trwalsze niż talerzyki papierowe. Nie są tak narażone na różne odkształcenia i wygięcia. To przekłada się na komfort jedzenia z talerzy styropianowych. Jednocześnie są wykonane z materiału, który nie szkodzi środowisku, tak jak plastik. Dlatego też talerze styropianowe są bardziej ekologiczne niż plastikowe wersje.

21 produktów.

Talerze styropianowe na każdą okazję

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór talerzy styropianowych. Oprócz klasycznych talerzy obiadowych znajdziesz również talerze głębokie, półmiski i miski. To wszystko pozwala zaopatrzyć imprezę, przyjęcie czy też spotkanie w zastawę, po której łatwiej posprzątać. Talerze styropianowe dostępne w naszej ofercie są świetnie wykonane, co przekłada się na komfort ich używania.

Talerze styropianowe sprzedajemy w od 10 do 100 sztuk. Dlatego też jesteśmy w stanie zaopatrzyć nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które będą potrzebowały regularnych dostaw talerzy styropianowych.