lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik na zupę Airpac 350ml 25szt
Kod: 34-292
27 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki na zupę z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 25 szt.
Opis
Miska na zupę
Nowa linia pojemników Aripac SOUP's wyróżnia się rewelacyjnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Żebrowany profil gwarantuje doskonałą przyczepność. Świetnie sprawdzają się do zgrzewania. Co więcej, są bezpieczne do użytku w mikrofalówce oraz można je układać w stosy. Wykonane z materiału z recyklingu - R-PP. Trwały materiał jakim jest spieniony polipropylen, gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie żywności przez zbyt szybką utratą ciepła. Ponadto atesty stosowane w gastronomii, poświadczają, że produkt może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju cateringach, w których posiłki transportowane są do klienta. Podana kwota wlicza 25 sztuk misek, bez przykrywek.
| Materiał | Recyklingowany XPP (EPP) - Spieniony Polipropylen |
| Przeznaczenie | Dania gotowe, dania obiadowe, zupy |
| Kolor | Biały |
| Średnica | 115 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Waga sztuki | 12 g |
| Mikrofalówka | Tak |
| Zgrzewarka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 24 opakowania po 25 szt. (600 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (25 sztuk) |
Cena nie zawiera przykrywki. Odpowiednią przykrywkę znajdziesz w zakładce "Akcesoria".
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TworzywoStyropianowe
-
PrzeznaczenieZupa
-
KolorBiały
-
PodzielnośćNiedzielone okrągłe
-
Ilość sztuk w opakowaniu25
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Pojemniki 1/2 obiadu Huhtamaki 50szt
Pojemnik Hamburger większy Linpac 170szt HP6
sztuka 0.24 zł brutto
Pojemnik niedzielony biały Coveris 50szt
Pojemniki 1/2 obiadu Linpac szampański 125szt
Pojemnik Hamburger mały Huhtamaki 50szt
Pojemnik dwudzielny biały Coveris 50szt
Pojemnik Hamburger podwójny Linpac 125szt HP2
sztuka 0.32 zł brutto
Pojemniki trójdzielne białe Huhtamaki 100szt
Pojemnik Hamburger większy Huhtamaki 70szt
12FL Wieczko/FC12/FC24mlecznomat 50szt
Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.33 zł brutto
Pojemnik Hamburger większy Linpac 150szt HP6
Pojemnik styropianowy Hot-Dog 125szt
Pojemnik niedzielony biały Linpac 125szt HP4
sztuka 0.33 zł brutto
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 750ml 25szt
sztuka 0.41 zł brutto
Pojemnik Hamburger mały Linpac 125szt MP10/K
sztuka 0.25 zł brutto
Serwetki trójwarstwowe szampan 33x33 20szt 12434
Woreczki HDPE na rolce 23,5/11/43 cm
Rękawice lateksowe L bezpudrowe białe 100szt
FCS24 Pojemnik styropianowy 680ml 25szt
Folia aluminiowa Catering 29cm/1kg 1szt
REUSE Noże transparentne PAPSTAR 50szt 45728
Rolka cenowa R3 żółta bez nadruku 1szt
REUSE Łyżki transparentne PAPSTAR 50szt 45730





























