Pojemniki styropianowe

Z tego typu opakowaniami spotykamy się najczęściej kupując dania na wynos lub na dowóz. Pojemniki styropianowe dobrze izolują ciepło, zachowując w środku odpowiednią temperaturę produktów, dzięki czemu posiłek pozostaje ciepły przez długi czas. U nas znajdziesz wysokiej jakości opakowania obiadowe do przechowywania zup, hamburgerów i hotdogów. Termoizolacyjne pudełka są niedzielone, dwudzielne i trójdzielne - w zależności od Twoich potrzeb. Konstrukcja umożliwia spożywanie bezpośrednio z pojemnika. Są bardzo trwałe i wygodne w transportowaniu. Już dzisiaj w trosce o klientów wyposaż swoją małą gastronomię w pojemniki styropianowe.

29 produktów.

Najlepsze pojemniki styropianowe do dań na dowóz i na wynos!

Proponujemy pojemniki styropianowe w rozmaitych kształtach i rozmiarach od najlepszych producentów: LinPac, Huhtamaki, oraz Coveris. Wszystkie produkty są dostępne u nas zawsze w atrakcyjnych cenach. To niezbędna podstawa w każdej restauracji i punkcie gastronomicznym, które oferują dania na wynos. Idealnie izolują ciepło, są estetyczne, trwałe i solidnie wykonane. Dzięki nim każdy posiłek dotrze do domu w odpowiedniej temperaturze. Prosty mechanizm otwierania i zamykania sprawia, że pakowanie nie jest żadnym problemem – trwa dosłownie chwilę. Wiele z proponowanych przez nas modeli posiada więcej niż jedną komorę, co pozwala zachować estetykę dania.

Duży wybór pojemników styropianowych wysokiej jakości

Dzięki kilku komorom, można bez problemu zapakować do pudełka różne składniki lub różne dania, bez ryzyka, że ulegną wymieszaniu w trakcie transportu. Pojemniki styropianowe to gwarancja dostarczenia posiłków w atrakcyjnej, estetycznej formie, oraz odpowiedniej temperaturze. Materiał, z którego są wykonane to najlepszy izolator, dlatego nie musimy obawiać się, że dania dotrą zimne. Oprócz tego, wyróżniają się wyjątkową lekkością i atrakcyjną ceną. Pakowane są po kilkadziesiąt sztuk, lub w setkach. Znajdziesz u nas modele dostosowane do pakowania hamburgerów, zup, obiadów, a także dopasowane do nich przykrywki.

W branży gastronomicznej nie ma miejsca na półśrodki. Konkurencja nie śpi, a klienci mogą wybierać spośród wielu restauracji. Właśnie dlatego warto inwestować w najbardziej niezawodne, znane i trwałe rozwiązania. Dobrze wybrane opakowania mogą znacząco wpłynąć na każdy biznes. Liczy się ich odporność na uszkodzenia, estetyka i właściwości. Dlatego, jeżeli Twoja restauracja serwuje dania na dowóz lub na wynos, zdecydowanie powinieneś wybrać dobrej jakości pojemniki.