lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik na zupę Airpac 750ml 25szt
Kod: 34-293-1
95 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki na zupę z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 25 szt.
Opis
Miska na zupę
Nowa linia pojemników Aripac SOUP's wyróżnia się rewelacyjnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Żebrowany profil gwarantuje doskonałą przyczepność. Świetnie sprawdzają się do zgrzewania. Co więcej, są bezpieczne do użytku w mikrofalówce oraz można je układać w stosy. Wykonane z materiału z recyklingu - R-PP. Trwały materiał jakim jest spieniony polipropylen, gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie żywności przez zbyt szybką utratą ciepła. Ponadto atesty stosowane w gastronomii, poświadczają, że produkt może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju cateringach, w których posiłki transportowane są do klienta. Podana kwota wlicza 25 sztuk misek, bez przykrywek.
| Materiał | Recyklingowany XPP (EPP) - Spieniony Polipropylen |
| Przeznaczenie | Dania gotowe, dania obiadowe, zupy |
| Kolor | Biały |
| Średnica | 115 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga sztuki | 15 g |
| Mikrofalówka | Tak |
| Zgrzewarka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 24 opakowania po 25 szt. (600 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (25 sztuk) |
Cena nie zawiera przykrywki. Odpowiednią przykrywkę znajdziesz w zakładce "Akcesoria".
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieZupa
-
KolorBiały
-
PodzielnośćNiedzielone okrągłe
-
Ilość sztuk w opakowaniu25
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8118C 500ml 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8115C 350ml 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
REUSE Przykrywka W2/001C do pojemnika W1/059C 1000ml 50szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-803 200ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
sztuka 0.11 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 80ml BT 100szt 3451
sztuka 0.07 zł brutto
Wieczko W2/100C do pojemnika 150ml 50szt
REUSE Wieczko PG7 do pojemnika PG55 400szt
sztuka 0.30 zł brutto
Pojemnik okrągły 5H 500ml 400szt
sztuka 0.29 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły PRE125 500ml 50szt
sztuka 0.38 zł brutto
Przykrywka trójdzielna COVCOOK1250TP3C 20szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-807 500ml 100szt
sztuka 0.15 zł brutto
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
Pojemnik okrągły TUS200C 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
Pojemnik niedzielony do dań gorących COOK1250N 40szt
sztuka 0.68 zł brutto
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.33 zł brutto
Rękawice nitrylowe XL bezpudrowe czarne 100 szt
Reklamówka HDPE R6 30/16/53 100szt EKS
REUSE Pojemnik okrągły 500ml czarny D-8118C 50szt
sztuka 0.22 zł brutto
REUSE Łyżki transparentne PAPSTAR 50szt 45730
Pojemnik niedzielony biały Linpac 125szt HP4
sztuka 0.33 zł brutto
Talerz z trzciny cukrowej 26 cm 125szt 10"


























