RESUE Pojemnik prostokątny KP-801125ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 60-109
1458 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Przykrywki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Prostokątna przykrywka wykonana z bezbarwnego polipropylenu. Przeznaczona do przykrywania pojemników w których przechowywana jest żywność. Długość górna wynosi 108mm, natomiast szerokość 80mm. Przykrywka, tak samo jak pojemniki na naszych aukcjach, posiada atesty, które potwierdzają, że może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena zawiera 100 sztuk produktu.
Przykrywki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Długość górna | 108 mm |
| Szerokość górna | 80 mm |
| Szerokość dolna | 88 mm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 100 szt. (1000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.14 zł brutto
sztuka 0.14 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.66 zł brutto
sztuka 0.14 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.38 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.75 zł brutto
sztuka 0.40 zł brutto
sztuka 0.30 zł brutto

check_circle
check_circle
