REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8118C 500ml 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
Kod: 60-188
395 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Wieczka plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 sztuk. Cena brutto za 50 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Wieczko do pojemnika na zupę o średnicy górnej 115mm oraz dolnej 121mm. Idealnie nadaje się do zamykania opakowań, które znajdują się na innych naszych aukcjach. Produkt posiada atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena dotyczy 50 sztuk produktów.
Wieczka posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica górna | 115 mm |
| Średnica dolna | 121 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 8 mm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 50 szt. (500 wieczek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Pasujące pojemniki do tego wieczka znajdziesz tutaj:
- Pojemnik okrągły 250ml 8113C 50szt
- Pojemnik okrągły 350ml 8115C 50szt
- Pojemnik okrągły 400ml 8116C 50szt
- Pojemnik okrągły 450ml 8117C 50szt
- Pojemnik okrągły 500ml 8118C 50szt
- Pojemnik okrągły 350ml czarny D-8115C 50szt
Specyfikacja produktu
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.21 zł brutto
sztuka 0.22 zł brutto
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.69 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.22 zł brutto
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.53 zł brutto
sztuka 0.77 zł brutto
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.76 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto
sztuka 0.42 zł brutto
sztuka 0.85 zł brutto

check_circle
check_circle
