lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik okrągły PRE125 350ml 50szt
Kod: 60-191
11 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 sztuk. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Pojemnik okrągły PRE125
Szczelny oraz sztywny, okrągły pojemnik, wykonany z polipropylenu. Świetnie nadaje się do podawania gorących oraz zimnych dań na wynos. Średnica górna wynosi 125mm, wysokość 48mm, natomiast pojemność 350ml. Posiada atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W cenę wliczone jest 50 sztuk pojemników bez wieczek. Wieczka do tych pojemników znajdują się w zakładce "Akcesoria" na karcie produktu.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica górna | 125 mm |
| Wysokość | 48 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 9 opakowań po 50 szt. (450 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
TypOkrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
KolorTransparentny
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik do sosów czarny 30ml BT 100szt 3458
sztuka 0.07 zł brutto
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-802 150ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7100C 100ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos 7100C 100ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 80ml BT 100szt 3450
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 350ml 25szt
sztuka 0.35 zł brutto
Pojemnik okrągły TUS200C 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
Pojemnik dwudzielny do dań gorących COOK1250N2C 40szt
sztuka 0.69 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-806 300ml 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-822 1500ml 50szt
sztuka 0.67 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
sztuka 0.11 zł brutto
Pojemnik prostokątny KP-823 2000ml 50szt
sztuka 0.76 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8115C 350ml 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
REUSE Przykrywka W2/001C do pojemnika W1/059C 1000ml 50szt
Papier półpergamin 35x45cm 10kg
Patyczki bambusowe 30cm 200szt
Torebka mała Hot-Dog 200szt
Serwetki deserowe ząbkowane 17x17 białe 2000szt 12256
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
Miska Kraft 750ml Ø150mm 50szt ODR
sztuka 0.42 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu 850ml W1/602D 40szt
sztuka 0.38 zł brutto
Kubek 200ml fuksja 100szt
sztuka 0.10 zł brutto


























