Wysyłka

UWAGA!!! KOSZTY WYSYŁKI WYLICZANE AUTOMATYCZNIE PRZEZ SKLEP DOTYCZĄ ZAMÓWIEŃ REALIZOWANYCH NA TERENIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ. 

KOSZT WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ USTALANY JEST INDYWIDUALENIE! PROSIMY O KONTAKT PRZED DOKONANIEM PŁATNOŚCI.

Klient dokonuje zakupu Towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Wysokość kosztów dostawy uzależniona jest od sposobu dostawy wybranego przez Klienta.

 

Paczki są nadawane w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na rachunku bankowym - w przypadku płatności przelewem; bądź w ciągu 2 dni od momentu potwierdzenia zamówienia - w przypadku płatności za pobraniem.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. 

  1. W przypadku wyboru Towaru lub Towarów, których dostawa będzie realizowana na palecie/paletach (zamówienia o dużych gabarytach i/lub niestandardowych wymiarach i/lub większa ilość Towarów), cena dostawy będzie skalkulowana indywidualnie. Zaleca się, aby Klient w takich sytuacjach możliwie najszybciej skontaktował się ze Sprzedawcą w celu indywidulanego ustalenia dalszego postępowania.
  2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.

Paczki wysyłane są Kurierem Geis Parcel (dawniej K-EX).

 

CENNIK DOSTAW

Podane ceny obowiązują na terenie Rzeczepospolitej Polskiej. Koszty wysyłki poza granice kraju ustalane są indywidualnie.


Odbiór osobisty - w siedzibie firmy, w Kielcach, ul. Kolberga 16: 0,00zł

Zapraszamy do naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, a także w soboty od 8 do 12.  

 

Opłaty za przesyłkę:

 Kurier GEIS płatność przelewem (tradycyjnym lub poprzez Tpay):

- paczka "zwykła": 15,00 zł brutto (1 karton do 30 kg lub o maksymalnych wymiarach 79cm/73cm/44cm)

- paczka o nietypowych gabarytach (np. folia pęcherzykowa): 30,00 zł brutto (przesyłka przekraczająca maksymalne wymiary akceptowane przez K-EX lub przesyłki o nietypowych kształatch)

  1. Przedpłata powinna zostać dokonana przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego. W tytule prosimy o podanie numeru zamówienia.
  2. Rachunek bankowy: 

Raiffeisen Bank Polska S.A.

16 1750 0012 0000 0000 1386 8778

P.H. PALKO Robert Brodziński
ul. Kolberga 16
25-620 KIELCE

 Kurier GEIS pobranie:

- paczka "zwykła": 16,00 zł brutto (1 karton do 30 kg lub o maksymalnych wymiarach 79cm/73cm/44cm)

- paczka o nietypowych gabarytach (np. folia pęcherzykowa): 31,00 zł brutto (przesyłka przekraczająca maksymalne wymiary akceptowane przez GEIS lub przesyłki o nietypowych kształtach).

 

Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską GEIS (dawniej K-EX). Ceny obowiązują od 18.05.2015.