Torebki foliowe

Witaj w sklepie internetowym opakowanianawynos.pl - miejscu, dzięki któremu w łatwy, szybki i przede wszystkim niezwykle tani sposób zaopatrzysz się we wszystko, czego tylko potrzebujesz. Znajdujące się w naszej ofercie torebki foliowe to tylko jedna z setek propozycji, które zostały pokochane przez naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad tym, aby regularnie rozszerzać nasz asortyment i dostarczać wszystkim klientom niesamowicie tanich rozwiązań niezbędnych w ich restauracyjnych i domowych kuchniach.

133 produktów.

Wygodny sposób przechowywania żywności

Przejdźmy jednak do konkretów. W tej kategorii prezentujemy torebki foliowe jednorazowe wykonane z różnych materiałów. Dla Twojej wygody podzieliliśmy wszystkie torebki dostępne w naszym sklepie na kilka podkategorii, abyś mógł bez problemu znaleźć to, czego w danej chwili potrzebujesz. Co więcej, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór, poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat każdego rodzaju proponowanych produktów. Zapoznaj się z nimi i złóż zamówienie już dziś. Życzymy udanych zakupów!

Wielopaki torebek foliowych w niskich cenach

Torebki dla gastronomii, czyli koperty gastronomiczne, to papierowe produkty przeznaczone do pakowania dań w barach szybkiej obsługi. Znajdziesz tu koperty na hamburgery, hot-dogi, zapiekanki, frytki, kebaby, torebki na popcorn. Niektóre torebki posiadają foliowe wnętrze, aby papier nie przemakał. Proponujemy interesujące wzory, np. w serii opakowań Certyfikat Dobrego Smaku. Żaden bar szybkiej obsługi nie może funkcjonować bez tego typu opakowań. Na opakowanianawynos.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w najlepszych hurtowych cenach.

LDPE są większymi, w porównaniu do woreczków HDPE, produktami, które zostały wykonane z polietylenu niskiej gęstości (ang. Low Density Poliethylene). Te torebki foliowe są grubsze niż HDPE, a przez to też bardziej wytrzymałe. U nas zakupisz je w opakowaniu zawierającym 100 sztuk, w różnych rozmiarach i w doskonałych cenach. Kolejną propozycją są arkusze HDPE. Największe egzemplarze osiągają rozmiary nawet 40x60 cm! Dostępne w wielopakach po 2000 sztuk.

Torebki foliowe - obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni

Woreczki HDPE, to proste torebki foliowe wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (ang. High Density Poliethylene), które zakupisz u nas w opakowaniu zawierającym 1000 sztuk. Okazują się być niezastąpione w każdym domu i sklepie. Gdy potrzeba zapakować kanapki do pracy lub szkoły, to woreczki HDPE nie mają sobie równych. Lekkie, cienkie, a przy tym dość wytrzymałe. Oferujemy Ci torebki HDPE w różnych rozmiarach, pochodzące przede wszystkim od wiodącego polskiego producenta, jakim jest Nicator®.

Torebki foliowe strunowe zajmują szczególne miejsce w naszej ofercie, u nas znajdziesz aż 30 różnych ich rozmiarów. Wszystkie z nich posiadają swego rodzaju „zamek błyskawiczny”, czyli właśnie strunowe zamknięcie, dzięki któremu można łatwo i szczelnie je zamknąć. Są nieocenione w podróży i na co dzień. Szybko i skutecznie zabezpieczysz w nich dokumenty przed wilgocią i kurzem, posegregujesz drobiazgi, np. śrubki lub spinki według dowolnego klucza, czy zabierzesz w nich leki na drogę. Woreczki strunowe z tzw. zamknięciem „zip-lock” pakowane są po 100 sztuk. Każdy u nas dobierze rozmiar torebek według swoich potrzeb. Życzymy udanych zakupów!