TOREBKI 79 produktów

W tej kategorii prezentujemy torebki jednorazowe wykonane z różnych materiałów. Dla Twojej wygody podzieliliśmy wszystkie torebki dostępne w naszym sklepie na kilka podkategorii.

Torebki dla gastronomii, czyli koperty gastronomiczne to papierowe torebki przeznaczone do pakowania dań w barach szybkiej obsługi. Znajdziesz tutaj koperty na hamburgery, hot-dogi, zapiekanki, frytki, kebaby, torebki na popcorn. Niektóre torebki są foliowane od środka, aby papier nie przemakał. Proponujemy interesujące wzory, np. w serii opakowań Certyfikat Dobrego Smaku. Żaden bar szybkiej obsługi nie może funkcjonować bez tego typu opakowań. Na opakowanianawynos.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i w najlepszych hurtowych cenach.

Torebki HDPE, to proste woreczki plastikowe wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (ang. High Density Poliethylene). Pakowane są w pakiety po 1000 sztuk. Są niezastąpione w każdym domu i sklepie. Gdy potrzeba zapakować kanapki albo owoce do pracy lub szkoły, to woreczki HDPE są niezastąpione. Lekkie, cienkie, a przy tym dość wytrzymałe. Oferujemy torebki HDPE w różnych rozmiarach, przede wszystkim od wiodącego polskiego producenta, jakim jest Nicator®. I jak zawsze w świetnych cenach.

Torebki LDPE są większymi, w porównaniu do woreczków HDPE, torebkami. Wykonane z polietylenu niskiej gęstości (ang. Low Density Poliethylene). Są grubsze niż HDPE, a przez to też bardziej wytrzymałe. Pakowane w pakiety po 100 sztuk.  Dostępne w różnych rozmiarach, ale w doskonałych cenach.

Torebki strunowe zajmują szczególne miejsce w naszej ofercie. Na opakowanianawynos.pl znajdziesz blisko 30 rozmiarów tych woreczków. Wszystkie mają swego rodzaju „zamek błyskawiczny”, czyli właśnie strunowe zamknięcie. Dzięki temu można łatwo i szczelnie zamknąć zawartość torebki. Są nieocenione w podróży i na co dzień. Szybko i skutecznie zabezpieczysz w nich dokumenty przed wilgocią i kurzem, posegregujesz drobiazgi, np. śrubki lub spinki według dowolnego klucza, czy zabierzesz w nich leki na drogę. Woreczki strunowe z tzw. zamknięciem „zip-lock” pakowane są po 100 sztuk i każdy u nas dobierze rozmiar torebek według swoich potrzeb.

Ostatnią podkategorią są arkusze HDPE czyli, mówiąc obrazowo, takie duże woreczki HDPE. Największe egzemplarze osiągają rozmiary nawet 40x60 cm! Występują w stadach po 2000 sztuk. Jak łatwo się domyślić – ceny są zawsze hurtowe. Dla wszystkich.

TOREBKI 79 produktów