Serwetki papierowe ozdobne na specjalne okazje i nie tylko

Serwetki ozdobne wyróżniają się od klasycznych białych serwetek i serwetek kolorowych nietuzinkowym wyglądem. Idealnie nadają się na specjalne okazje, na różne uroczystości. Przykładowo przed okresem świątecznym w niektórych restauracjach można spotkać serwetki ozdobne z motywem świątecznym.

50 produktów.

Serwetki papierowe ozdobne z atrakcyjnym nadrukiem

Papierowe erwetki ozdobne mogą mieć bardziej uniwersalne zdobienia tematyczne np. różnego rodzaju kwiaty, czy też ornamenty. Takie serwetki świetnie sprawdzą się we wszystkich lokalach, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji nawet najmniejszymi detalami, takimi jak właśnie serwetki ozdobne. Warto zauważyć, że wiele takich małych detali może zbudować dużą przewagę konkurencyjną.

Osoby prywatne mogą zainwestować w serwetki ozdobne, zwłaszcza gdy planują spotkania, imprezy, czy też różne przyjęcia. Serwetki ozdobne są bardzo dobrze wykonane, a dodatkowo prezentują się lepiej niż klasyczne rozwiązania.

Klasyczna ozdoba stołu

Kolorowe serwetki z nadrukami, tak samo jak klasyczne, zachowane w jednym kolorze idealnie sprawdzą się do ozdoby każdego stołu. Ich nadrzędną funkcją jest możliwość przetarcia ust czy rąk podczas posiłku, ale obecnie służą także jako element dekoracyjny zastawy stołowej. Mnogość wzorów i kolorów do wyboru pozwala na wybranie idealnych serwetek do okazji czy designu pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy serwetki jednokolorowe, ażurowe, kwieciste, urodzinowe, świąteczne, a także pasujące do obecnych trendów, takie jak flamingi czy kolorowe babeczki.

Serwetki do domu i restauracji

Serwetki są niezbędnym elementem stołu, przy którym przyjmujemy gości. Dlatego są niezbędne w każdej restauracji, domu weselnym, salach bankietowych, a także w domu. Serwetki wykonane są z papieru i nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia domieszek. Dostępne są w wersjach jedno, dwu i trójwarstwowych. Serwetki można kupić też w kilku różnych rozmiarach, najczęściej składane na 4. Wysoka jakość papieru pozwala na tworzenie z nich ciekawych kompozycji, które możemy ustawić przy talerzach.