Pojemniki PP, Pojemniki polipropylenowe 

W naszym sklepie internetowym opakowanienawynos.pl znajdziesz wysokiej jakości pojemniki PP. Dostarczamy szeroki wachlarz produktów, dlatego w ofercie znajdują się modele głębokie, płytkie, okrągłe, prostokątne, a nawet takie, które przypominają pucharek do loda. Wykonane z polipropylenu gwarantują dużą odporność fizyczną i chemiczną. Tego typu pudełka i opakowania cechują się funkcjonalnością i estetyką przechowywania produktów. Wyposażony w taki pojemnik możesz wyruszyć na zbieranie truskawek czy jagód. Są idealne do przechowywania gotowych sałatek i surówek. Nadają się do zamrażania artykułów spożywczych. Oferujemy także specjalnie dopasowane wieczka w różnych wielkościach, które należy zamawiać oddzielnie.

68 produktów.

Funkcjonalne i estetyczne opakowania PP, idealne do wykorzystania w gastronomii

Pojemniki PP są bardziej podatne na odkształcanie, niż np. modele OPS, dzięki czemu nie musimy obawiać się o ich szybkie pękanie. Można wykorzystywać je wielokrotnie do najróżniejszych zastosowań. Świetnie sprawdzą się w gospodarstwach domowych jako forma przechowywania czy zamrażania produktów, jak i w punktach gastronomicznych, restauracjach, oraz barach szybkiej obsługi. Są przezroczyste, ale jednocześnie niecałkowicie, ponieważ posiadają specjalną, lekko zabielaną lub karbowaną powierzchnię. W naszej ofercie występują również w formie zupełnie nieprzezroczystej, np. białej. Należy pamiętać, aby nie odgrzewać w nich jedzenia za pomocą mikrofali.

Sklep internetowy z pojemnikami PP. Postaw na produkt od zaufanego dostawcy

Warto zaznaczyć, że pojemniki PP nadają się przede wszystkim do przechowywania dań z sosami, zup, a także przekąsek. Ich rozmiary mogą różnić się zależnie od potrzeb. Taki rodzaj produktów to niezawodny i niezastąpiony produkt w gastronomii, każdej branży. W wielu restauracjach potrzebne są odpowiedniej wielkości pudełka i opakowania, dzięki którym klient może zabrać danie, słodycze lub przekąskę ze sobą. Wykorzystywany do ich wytwarzania materiał gwarantuje całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia.

Jeżeli szukasz dobrego dostawcy wysokiej jakości opakowań, trafiłeś w dobre miejsce. W naszej ofercie znajdują się nie tylko pojemniki PP, ale również OPS, styropianowe, oraz przeznaczone do zgrzewu. Dostarczamy ogromny wybór produktów przeznaczonych do długotrwałego przechowywania jedzenia, bezpiecznego przewozu, oraz do serwowania dań czy słodkości. Wszystkie wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowo dobrą jakością i korzystną ceną.

Do użytku nie tylko jednorazowego

Wytrzymałe i odporne na pękanie pojemniki z polipropylenu doskonale sprawdzają się w gastronomii. Pojemniki są stosunkowo tanie w produkcji, więc również w sprzedaży, co sprawia, że to ekonomiczny wybór do każdego lokalu gastronomicznego. Co więcej, są całkowicie nieprzemakalne i odporne na wysoką temperaturę, więc można wkładać do nich gorące dania bez obaw o wytwarzanie szkodliwych substancji. Wszystkie pojemniki dostępne w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty i zezwolenia niezbędne do ich kontaktu z żywnością. Pojemniki można używać wielokrotnie. Doskonale sprawdzą się do przechowywania posiłków w lodówce, a nawet w zamrażalniku (do -20°C), dzięki czemu zwiększa się ich ekologiczność.

Doskonałe pojemniki do obiadów na wynos

Pojemniki z tworzywa PP są bardzo dobrym wyborem jeśli chodzi o dowóz posiłków, czy to przez firmy cateringowe czy lokale gastronomiczne. Pojemniki bez trudu wytrzymują transport, a dodatkowo płaski spód pozwala na bezpieczne układanie ich jeden na drugim, przez co zajmują niewiele miejsca. Pojemniki polipropylenowe dostępne są w różnych wielkościach, a dodatkowo również o ciekawych konfiguracjach. W naszym sklepie internetowym można kupić pojemniki jedno, dwu, a nawet trzykomorowe, przez co estetyczne zapakowanie posiłku nie będzie już problemem. Do każdego pojemnika można dobrać pasujące, przezroczyste pokrywki, które pobudzają apetyt od razu po otrzymaniu dostawy. Co więcej, posiadamy również specjalne pojemniki na zupy lub sosy.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Pojemniki z polipropylenu dostępne są w opcji czarnej lub przezroczystej. To wysokiej jakości opakowania, które można używać zarówno w domu jak i do zastosowania profesjonalnego. Ogromny wybór rozmiarów i pojemności sprawia, że z łatwością można dobrać pasującą wielkość do każdego posiłku.  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego i chętnie służymy radą przy wyborze najlepszych opakowań.