Pojemniki PP

W naszym sklepie internetowym opakowanienawynos.pl znajdziesz wysokiej jakości pojemniki PP. Dostarczamy szeroki wachlarz produktów, dlatego w ofercie znajdują się modele głębokie, płytkie, okrągłe, prostokątne, a nawet takie, które przypominają pucharek do loda. Wykonane z polipropylenu gwarantują dużą odporność fizyczną i chemiczną. Tego typu pudełka i opakowania cechują się funkcjonalnością i estetyką przechowywania produktów. Wyposażony w taki pojemnik możesz wyruszyć na zbieranie truskawek czy jagód. Są idealne do przechowywania gotowych sałatek i surówek. Nadają się do zamrażania artykułów spożywczych. Oferujemy także specjalnie dopasowane wieczka w różnych wielkościach, które należy zamawiać oddzielnie.

60 produktów.

Funkcjonalne i estetyczne opakowania PP, idealne do wykorzystania w gastronomii

Pojemniki PP są bardziej podatne na odkształcanie, niż np. modele OPS, dzięki czemu nie musimy obawiać się o ich szybkie pękanie. Można wykorzystywać je wielokrotnie do najróżniejszych zastosowań. Świetnie sprawdzą się w gospodarstwach domowych jako forma przechowywania czy zamrażania produktów, jak i w punktach gastronomicznych, restauracjach, oraz barach szybkiej obsługi. Są przezroczyste, ale jednocześnie niecałkowicie, ponieważ posiadają specjalną, lekko zabielaną lub karbowaną powierzchnię. W naszej ofercie występują również w formie zupełnie nieprzezroczystej, np. białej. Należy pamiętać, aby nie odgrzewać w nich jedzenia za pomocą mikrofali.

Sklep internetowy z pojemnikami PP. Postaw na produkt od zaufanego dostawcy

Warto zaznaczyć, że pojemniki PP nadają się przede wszystkim do przechowywania dań z sosami, zup, a także przekąsek. Ich rozmiary mogą różnić się zależnie od potrzeb. Taki rodzaj produktów to niezawodny i niezastąpiony produkt w gastronomii, każdej branży. W wielu restauracjach potrzebne są odpowiedniej wielkości pudełka i opakowania, dzięki którym klient może zabrać danie, słodycze lub przekąskę ze sobą. Wykorzystywany do ich wytwarzania materiał gwarantuje całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia.

Jeżeli szukasz dobrego dostawcy wysokiej jakości opakowań, trafiłeś w dobre miejsce. W naszej ofercie znajdują się nie tylko pojemniki PP, ale również OPS, styropianowe, oraz przeznaczone do zgrzewu. Dostarczamy ogromny wybór produktów przeznaczonych do długotrwałego przechowywania jedzenia, bezpiecznego przewozu, oraz do serwowania dań czy słodkości. Wszystkie wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowo dobrą jakością i korzystną ceną.