lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik prostokątny KP-822 1500ml 50szt
Kod: 60-140
38 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 sztuk.
Opis
Pojemnik prostokątny
Prostokątny, bezbarwny pojemnik gastronomiczny, przeznaczony do przechowywania, mrożenia, bądź podgrzewania żywności. Wykonany z bardzo wytrzymałego, bezbarwnego polipropylenu. Długość górna wynosi 180mm, szerokość 132mm, natomiast wysokość zewnętrzna 87mm. Całkowita pojemność pojemnika to 1500ml. Cena dotyczy 50 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym mieści się 6 opakowań, po 50 sztuk w każdym. Produkt posiada atesty stosowane w gastronomii.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Długość górna | 180 mm |
| Szerokość górna | 132 mm |
| Szerokość dolna | 108 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 81 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 87 mm |
| Pojemność | 1500 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 6 opakowań po 50 szt. (300 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
TypProstokątne z uchwytem
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
KolorTransparentny
-
Pojemność1500 ml
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 460/560ml 50szt
sztuka 0.41 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 30ml BT 100szt 3458
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-818 750ml 50szt
sztuka 0.44 zł brutto
Przykrywka niedzielona COVCOOK1250TP 20szt
Pojemnik okrągły bezbarwny W1/018 500ml 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
RESUE Pojemnik prostokątny KP-801125ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły PRE125 500ml 50szt
sztuka 0.41 zł brutto
Pojemnik okrągły TUS300C 100szt
sztuka 0.14 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7080C 80ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
Pojemnik okrągły 5H 500ml 400szt
sztuka 0.29 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 100ml BT 100szt 3455
sztuka 0.08 zł brutto
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
Pojemnik W1/110C bezbarwny okrągły 150 ml Anis 50szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos 7080C 80ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
Wieczko do pojemnika TUS 100szt 761410419
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
sztuka 0.11 zł brutto
Multishine czyszczenie powierzchni ponadpodłogowych 1L
Kubek 200ml pomarańczowy 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Nóż transparentny EXP 50szt
Serwetki dwuwarstwowe różowe 33x33 250 szt
Noże z drewna KR 16,5 cm 100 szt
Fontanna tortowa długa 26cm 1szt
Sunik kostka zapachowa WC z koszyczkiem 1szt
Pojemnik zamykany K-57N 50szt
sztuka 1.05 zł brutto


























