Filtruj

Reklamówki HDPE

W sklepie opakoawnianawynos.pl znajdziesz bogaty wybór reklamówek foliowych i ekologicznych. Dostępne są u nas reklamówki HDPE i LDPE na rolce, reklamówki zrywki czy tradycyjne torby z uchwytami, siatki raszlowe i wiele innych, opakowań, środków czystości, taśm czy etykiet cenowych. Naszym priorytetem było stworzenie miejsca, w którym będzie można nabyć zestaw akcesoriów niezbędnych do prowadzonej własnej działalności gospodarczej w postaci małej gastronomii, hurtowni, zakładu pracy czy fabryki. Dostępne w naszym asortymencie reklamówki HDPE wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości (nazwa pochodzi z języka angielskiego – high density poliethylen). Są to cienkie reklamówki, które są dostępne w różnych rozmiarach. Mają wygodne uchwyty zewnętrzne. Mogą być pakowane w pakiety lub zwinięte w rolkę. Są z powodzeniem wykorzystywane w marketach i na straganach, najczęściej do pakowania owoców, drobnych zakupów czy pieczywa. Ze względu na niewielką grubość, ich waga jest niewielka.

20 produktów.

Sklepowa codzienność to reklamówki HDPE

Nie da się ukryć, że reklamówki HDPE to podstawa wyposażenia niemal każdego sklepu. Bez nich trudno byłoby wyobrazić sobie codzienne zakupy. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, podczas wizyty w markecie wielokrotnie po nie sięgamy, wybierając owoce, warzywa czy bułki na śniadanie. W naszym asortymencie dostępne są siatki w zestawach oraz na rolce (w jednej rolce może się znajdować nawet 480 reklamówek). Nasza oferta jednorazowych reklamówek w formule HDPE oparta jest na szerokiej gamie rozmiarów. Stworzyliśmy także możliwość zlecenia nadruku na dowolnie wybranym produkcie, co z pewnością zaspokoi oczekiwania klientów prowadzących działalność gospodarczą. Nie mamy wątpliwości, że nasze konkurencyjne ceny zachęcą do dokonania zakupu.

Foliowe reklamówki to od wielu lat najpopularniejszy typ opakowań zbiorczych w sklepach i supermarketach. Cienkie reklamówki tego typu to praktyczne i poręczne opakowanie z niezbyt grubej folii, które cieszy się niezmienną popularnością. Ich atutem jest to, że zajmują bardzo mało miejsca, a do ich wyprodukowania nie trzeba dużo surowca, dzięki czemu są bardziej ekologiczne niż grubsze reklamówki LDPE. Już od dłuższego czasu konsumenci nie wyobrażają sobie bez nich życia! W sklepie internetowym Opakowanianawynos.pl oferujemy wygodne reklamówki w paczce i na rolce. Ponadto, nasze produkty są dostępne w konkurencyjnych cenach.