Środki czystości Voigt

Prezentujemy Państwu gamę produktów do sprzątania zarówno do profesjonalnego użytku w lokalach gastronomicznych i hotelach, jak również do użytku domowego. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdują się środki czystości Voigt, Mediclean, Inco, Eco-shine. Posiadamy także marki produktów chemicznych dla konsumentów indywidualnych - Ludwik, Domestos, etc. W naszym sklepie znajdziecie Państwo środki czystości do mycia i konserwacji powierzchni różnego rodzaju - od drewna, przez panele, szkło, gres, terakotę, po szyby i sanitariaty. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszystkie produkty dostępne na stronie naszego sklepu odznaczają się wysoką jakością i skutecznością.

199 produktów.

Szeroki wybór środków czystości voigt

Środki czystości firmy Voigt to szeroka gama produktów do czyszczenia różnych powierzchni w domu i ogrodzie. W naszej ofercie znajdują się również detergenty do usuwania tłustych plam po smarze, które usuną nawet najcięższe zabrudzenia, można stosować je także do czyszczenia silników. Oprócz tego posiadamy uniwersalne detergenty, takie jak płyn do mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni – płytek ceramicznych, drewnianych podłóg i paneli. Produkt ten świetnie usuwa również zabrudzenia w łazience – osad z mydła i nagromadzony kamień.

Do usuwania tłustych plam z oleju szczególnie polecamy preparat Gastro-Sprint. Środki czystości Voigt to skuteczne detergenty, które wyczyszczą nawet najbardziej zabrudzoną powierzchnię. Oprócz tego doskonale pielęgnują wyczyszczone powierzchnie długi czas. Produkty te odznaczają się także przyjemną nutą zapachową. Szczególnie produkty do pielęgnacji podłóg dobrze się pienią, pozostawiając powierzchnię bez smug, za to z pięknym zapachem.

Środki czystości voigt

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób, które prowadzą biznes w branży hotelarskiej i gastronomicznej, jak również dla miłośników czystego, pięknie pachnącego domu. Jeśli chodzi o profesjonalne czyszczenie to środki czystości voigt są jednymi z najbardziej skutecznych sposobów na wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Doskonale sprawdzą się przy sterylizacji silnie zabrudzonych powierzchni z plamami po kawie, winie, czy jedzeniu oraz silnej. Znajdują zastosowanie również w dezynfekcji pisuarów, toalet i bidetów. W profesjonalnej linii preparatów znajduje się również szeroki wybór odświeżaczy powietrza.