Filtruj

Foliopaki kurierskie do szybkiego pakowania dokumentów i drobnych przedmiotów. Nieprzezroczyste, mocne i wygodne foliopaki są idealne do wysyłania paczek każdą firmą kurierską. Każdy z nich jest określany jako standardowa przesyłka, dzięki czemu za wysyłkę przedmiotów zapakowanych w foliopakach nie nalicza się żadnych dodatkowych opłat, jak naprzykład przesyłka niestandardowa czy niezgodna z regulaminem.


W naszym sklepie zapewniamy foliopaki kurierskie wysokiej jakości w niskich cenach. Szeroki wybór rozmiarów zapewni możliwość dopasowania każdego opakowania do własnych potrzeb. Foliopaki bez nadruku są najbardziej uniwersalne i praktyczne. Posiadają także samoprzylepne zamknięcia do szybkiego pakowania wysyłek.

4 produktów.

Foliopaki i przylgi kurierskie 4 produktów

Foliopaki kurierskie


Foliopaki kurierskie powstały z myślą o szybszym i efektywniejszym pakowanie wysyłek w sklepach internetowych. Dodatkowo jest to rozwiązanie ekonomiczne, zarówno pod względem zakupu jak i ceny wysyłek. Lekka, nieprzezroczysta foliowa koperta jest niezwykle wytrzymała i solidna. Idealnie sprawdza się do wysyłania dokumentów, książek, odzieży i innych, nietłukących przedmiotów, jak kosmetyki, chemia domowa czy części samochodowe. Gruba folia doskonale poradzi sobie także z nieregularnymi przesyłkami.


Foliopaki kurierskie wykonane są z polietyleu, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, dzięki czemu zapewnia bardzo wiele możliwości wysyłki.


Niezbędne foliopaki kurierskie w sklepach wysyłkowych


Foliopaki są niezwykle praktyczne i zapewniają szybkie pakowanie zamówień. Mocna folia nie rozrywa się podczas transportu, nie wpływa również na wagę przesyłki. Dodatkowo posiada samoprzylepny pasek, który doskonale zabezpiecza zawartość wewnątrz.


Co ważne, wszystkie foliopaki dostępne w naszym sklepie internetowym są zgodne ze standardami firm kurierskich. Pakując wysyłki w taki foliopak, mamy pewność, że nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty, jak za przesyłkę niestandardową czy ponadwymiarową.


Dodatkowo, przechowywanie foliopaków jest całkowicie bezproblemowe. W przeciwieństwie do kartonów, a nawet kopert bąbelkowych, zajmują niewiele miejsca i są praktycznie niezniszczalne.


Wysyłanie zamówień w foliopakach


Zamówienia zapakowane w odpowiedniej wielkości foliową kopertę, będzie świetnie zabezpieczone przed wilgocią, kurzem i innymi zabrudzeniami. Jest to niezwykle ważne w przypadku wysyłania odzieży, bielizny, książek czy innych przedmiotów, szczególnie bez oryginalnego, twardego opakowania.